اخباراخبار کانادا
موضوعات داغ

گزارش آخرین وضعیت مناطق سیل زده در کانادا

انتاریو

بر اساس آخرین گزارش ها و با توجه به پیش بینی بارندگی بیشتر در منطقه cottage country انتاریو، نیروهای ارتش کانادا به منطقه Bracebridge اعزام شده تا ساکنان را در مقابله با سیل یاری نمایند. در پی درخواست کمک  شهرداری Bracebridge، شصت نظامی از نیروهای ذخیره ارتش کانادا به همراه 4 کامیون 10 تن برای قرار دادن کیسه های شن در مسیر سیل به منطقه اعزام شده اند. مناطق حاشیه Muskoka River بیشترین خسارات را متحمل شده اند. به ساکنان مناطق سیل زده توصیه شده که آب مورد نیاز خود را از ایستگاه واقع در 336 Ecclestone Drive و ایستگاه های دیگر، تهیه کنند.  

 

اتاوا

سطح آب Ottawa River  به شدت بالا آمده است و طی فردا و چهارشنبه به اوج خواهد رسید. سطح آب دریاچه در گاتینو، به بالاترین حد طی 100 سال گذشته رسیده است. صبح یکشنبه پل Chaudiere که بطور معمول روزانه 19 هزار اتومبیل از آن عبور می کنند، یکشنبه صبح بسته شد. تنها 1 هزار و 212 نفر از ساکنان Gatineau به دلیل آب گرفتگی خانه هایشان مجبور به ترک آن ها شده اند.

 

 

 

کبک

وضعیت اضطراری در جزیره مونترال تا پنجشنبه بعد از ظهر تمدید شده است. والری پلانت، شهردار مونترال ضمن اعلام این خبر تاکید کرد که وضعیت تحت کنترل می باشد، ولی این تصمیم برای احراز اطمینان از امنیت ساکنان گرفته شده است. ادامه وضعیت اضطراری به مقامات محلی اجازه تخلیه ساکنان مناطق در خطر سیل را می دهد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *