فرهنگ و هنرفیلم و سینما

کدام یک از فرزندان آرنولد شوارتزنگر پولدارتر است؟

ارزش خالص دارایی‌های بازیگر مشهور اکشن که بعدا سیاستمدار شد 400 میلیون دلار برآورد می شود. اما دارایی فرزندانش چطور؟

آرنولد شوارتزنگر از همسر سابقش، ماریا شرایور، چهار فرزند و از خدمتکار سابقش، میلدرد بینا، یک فرزند دارد. همه فرزندان او حالا بزرگ شده اند و کوچکترین آنها وارد بیست و سه سالگی شده است.

آرنولد به برکت شغل درازمدتش در صنعت سرگرمی مرد ثروتمندی است و بنابراین فرزندانش نباید دغدغه پول داشته باشند. با این حال، همه آنها شغل خودشان را پیدا کرده اند و در کارشان موفق بوده اند. اما کدام یک از فرزندان آرنولد شوارتزنگر از همه پولدارتر است؟

جوزف بینا (دارایی خالص نامعلوم) : 

جوان ترین پسر آرنولد، جوزف بینا، جوانی معمولی به نظر می رسد. در واقع هویت او به عنوان پسر این بازیگر مشهور تا حدود سیزده سالگی اش افشا نشده بود. خود آرنولد تا هشت سالگی جوزف نمی دانست او پسرش است، جوزف از این موضوع استقبال کرده است، اما مثل بعضی از دیگر فرزندان آرنولد سراغ شغلی در صنعت سرگرمی نرفته است. بنابراین، دارایی خالصش نامعلوم باقی مانده است؛ با این حال، به راحتی می شود گفت او به عنوان پسر آرنولد ثروتمند است و روزی ارث خوبی به او خواهد رسید.

کریستوفر شوارتزنگر (دارایی خالص نامعلوم): 

کریستوفر بعد از جوزف جوان ترین پسر آرنولد به حساب می آید و فقط چند روز زودتر از جوزف به دنیا آمده است. او نسبت به خواهران و برادرانش زندگی خصوصی تری دارد، و سراغ صنعت سرگرمی نرفته است. اما در راه تناسب اندام دنباله روی پدرش بوده است و اهل ورزش و دارای بدنی متناسب است. از نظر دارایی، وضعیتش مثل برادر کوچکترش جوزف است، او هم قطعا هرگز محتاج پول نخواهد شد. 

کریستینا شوارتزنگر: 

دومین فرزند شوارتزنگر، دخترش کریستینا است که به تازگی وارد سی سالگی شده است. با اینکه هنرپیشه مشهوری نیست، ژن خانوادگی هنرمندی را به ارث برده است. او در کار مستندسازی موفق عمل کرده، اما ظاهرا علاقه ای به توی چشم بودن ندارد. بر خلاف خواهرش کاترین، او حتی حساب اینستاگرام عمومی هم ندارد، دارایی او هم مشخص نیست، هرچند به هر حال باید بالا باشد. 

کاترین شوارتزنگر (3 میلیون دلار): 

بزرگترین فرزند آرنولد شوارتزنگر، دخترش کاترین است که دارایی اش به 3 میلیون دلار می رسد. با این حال، او با یکی از ستارگان سینما به اسم کریس پت ازدواج کرده که 60 میلیون دلار دارایی دارد، به عبارت دیگر، او بسیار ثروتمندتر از 3 میلیون دلار خودش است. کاترین نویسنده است و کتاب های زیادی برای بزرگسالان و همچنین کودکان نوشته است، او از همسرش یک فرزند دختر دارد.

پاتریک شوارتزنگر (6 میلیون دلار): 

گفته می‌شود فرزند وسط آرنولد شوارتزنگر، پسرش پاتریک، معادل 6 میلیون دلار دارایی دارد، او بازیگر است و در چندین فیلم نقش آفرینی کرده است. فیلم بعدی او هشدار نام دارد که قرار است در سال 2022 اکران شود. در کنار بازیگری، او از مشاغل مدلینگ نیز به درآمد خوبی رسیده است. 


برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست