اخباراخبار کانادا

کانادایی ها در مدیریت سیستم مهاجرت به اندرو شیر بیشتر از ترودو اعتماد دارند

اتاوا- به نقل از National Post: نتیجه نظرسنجی اخیر Angus Reid نشان می دهد که تعداد بیشتری از کانادایی ها اندرو شیر را در مقایسه با ترودو در مدیریت سیستم مهاجرت کانادا قابل اعتمادتر می دانند. بسیاری از شرکت کنندگان در نظرسنجی معتقدند که لیبرال ها امنیت مرزها را جدی تلقی نکرده و با افرادی که بصورت غیرقانونی وارد کشور می شوند بیش از حد مدارا کرده اند. 

طبق نتایج به دست آمده از نظرسنجی، 28 درصد از پاسخ دهندگان، اندرو شیر، 22 درصد ترودو و 18 درصد جاگمیت سینگ را در مدیریت سیستم مهاجرت قابل اعتماد تر دانستند. 

از نتایج جالب دیگر اینکه 56 درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی معتقد بودند ترودو بیش از حد با متقاضیان پناهندگی مدارا کرده است و تنها 26 درصد از رویکرد دولت لیبرال راضی بودند. 

نکته مهم دیگر اشتباه و عدم آگاهی 64 درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی در مورد اصلیت تازه واردین است که طی چند سال اخیر به کشور وارد شده اند. پاسخ دهندگان به اشتباه معتقد بودند که اکثر مهاجران از خاورمیانه و شمال آفریقا می باشند، در حالی که تنها 12 درصد از مهاجران را این گروه از افراد تشکیل می دهند و اکثرا از آسیا، شرق آسیا و جنوب شرق آسیا می باشند. 

نظرسنجی با شرکت 1 هزار و 522 کانادایی بزرگسال برگزار شد.

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!