صفحه اصلی / دنیای مد / چینی ها خانه‌ مد Lanvin را خریداری کردند

چینی ها خانه‌ مد Lanvin را خریداری کردند

Razi-Clinic

روزی روزگاری در سالهای اول بعد از سال 2000، خانه مد Lanvin انتخاب اول تمام سلبریتی‌های درجه یک برای حضور در فرش‌ قرمز بود، از جولین مور بگیرید تا کیم کارداشیان. با این حال، پس از خروج بی‌سروصدا و بدون تشریفات مدیر هنری سابق این برند، آلبر اِلباز در سال 2015، این مارک معروف دیگر حضور چندانی در مراسم فرش قرمز نداشته است. در همان زمان گفته شد که استعفای   آقای اِلباز به خاطر یک سری اختلاف با صاحب امتیاز برَند، شاو-لن وانگ بوده است.

حالا این خانه‌ مد آشفته، که پس از آلبر، دو بار دیگر هم مدیر هنری‌اش را تغییر داده، مالک جدیدی پیدا کرده است. این مالک جدید، کمپانی چینی Fuson International Limited است که مالکیت برند Club Med را نیز دارد، و اکثریت سهام شرکت را از وانگ خریداری کرده است. شرکت خوشه‌ای Fuson البته تحت نام Fuson Fashion Group در برندهای معروف دیگری چون Caruso و St. John هم سرمایه‌گذاری‌های عمده‌ای دارد.

نیکلاس دروز، مدیر کل خانه‌ مد Lanvin در بیانیه‌ای در این‌باره گفته: درک Fuson از این برند و همچنین تجربه فعالیت این شرکت در بازار اروپا و بازارهای جهانی، و به علاوه مشارکت موفقیت‌آمیز و متحول کننده‌ آن با برند Club Med، Tom Tailor و بسیاری دیگر به ما اطمینان داده که Fuson یک شریک درازمدت استراتژیک است که می‌توان روی آن حساب کرد.

جوآن چنگ نایب رئیس Fuson و مدیر اجرایی Fuson Fashion Group هم در این‌باره گفته: Lanvin به داشته‌های لوکس این گروه می‌افزاید، همان‌طور که چین به عامل رشد بازار لوکس بین‌المللی تبدیل می‌شود، ما نیز مطمئن هستیم که ما در  Fuson  با تخصص و منابع بین‌المللی‌مان، Lanvin را آرام آرام به جایگاه سابقش باز خواهد گرداند. ما در عین‌حال به کیفیت و نقش این شرکت در بازار لوکس، وفادار خواهیم ماند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *