زنانزنان
موضوعات داغ

چرا زنان تا این اندازه جذب مردان سن و سال دارتر می شوند؟

برگرفته شده از تارنمای Brightside

به نظر می رسد شمار زیادی از زنان مایلند، وقت شان را با مردانی بسیار بزرگتر از خود بگذرانند. اما هنوز از دیدگاه برخی از مردم اینگونه روابط مناسب نیستند. در ادامه به دست کم ده مورد از دلایلی می پردازیم که تشانگر آنند، که چرا زنان تا این اندازه جذب مردان سن و سال دارتر می شوند؟

10- مردان سن و سال دارتر پخته ترند

همه می دانیم که زنان زودتر از مردان بالغ و پخته می شوند. همچنین هردو جنس مایلند پیش از آن که وارد رابطه جدی شوند، دنیا را ببینند. به سبب بلوغ و پختگی زنان این مرحله هم برای آنان زودتر پیش می آید. بنابراین وقتی دو جنس هم سن و سال هستند، دوست دارند کارهای متفاوتی بکنند، و برای هم طرف های مناسبی نیستند. در نتیجه از دیدگاه زنانی که برای تعهدات جدی تر و تشکیل خانواده آمادگی دارند، مردان سن و سال دارتر قابل اتکاء تر و جذاب تر به نظر می رسند.

9- مردان سن و سال دارتر آگاهی بیشتری دارند

پژوهش ها نشانگر آنند، که مردان سن و سال دارتر از همتایان جوان خود خردمندترند. زیرا تجربه بیشتری دارند. زنان هم از این امر آگاهند.

8- مردان سن و سال دارتر می دانند، چه می خواهند

زنان از این مساله هم آگاهند که مردان سن و سال دارتر دقیقا می دانند چه می خواهند، چگونه آن را به دست بیاورند، و این دستاورد چقدر معنی دار است. به همین سبب وقت شان را برای کارهای بیهوده هدر نمی دهند. همچنین زمانی که به کمک یا راهنمایی کسی نیاز دارند، بدون فوت وقت به سراغش می روند.

7- مردان سن و سال دارتر ثبات مالی دارند

بیشتر زنان واقعا مایلند، امنیت مالی داشته باشند. زیرا وقتی می خواهند تشکیل خانواده بدهند باید احراز اطمینان کنند، که پول و داشته های کافی برای رفع نیازهای خود و فرزندانشان وجود دارد. در این برهه مردان سن و سال دارتر واقعا از همگنان جوان تر خود جلوترند. زیرا طبیعتا مردی بیست و چندساله در مقایسه با آنها پس انداز و داشته های کمتری اندوخته است.

6- مردان سن و سال دارتر طرف های مناسبی هستند

شکیبایی، مراقبت، اعتماد، و گاهی عدم وابستگی، بیش از هر ویژگی دیگری از خصوصیات عشق پخته هستند. اما برای جوانان بیشتر مسایلی مانند غلیان های احساسی اهمیت دارند. این در حالی است که برای ابقای رابطه باید دست کم یکی از طرف ها دارای ویژگی های مورد اشاره باشند. نه اینکه بخواهند، دنیا گرد محور وجود خودشان بگردد.

5- مردان سن و سال دارتر برای کمک به زنان در کارهای خانه مشکلی ندارند

زنان برای انجام کارهای خانه به کمک نیاز دارند. به نظر می رسد زمانی که پای اینگونه کارها به میان می آید، مردان سن و سال دارتر یکسونگری کمتری دارند.

4- مردان سن و سال دارتر می دانند، با زنان چگونه رفتار کنند

به نظر می رسد زنان قدر همه تجربیاتی را که اینگونه مردان در زندگی به کار می گیرند، می دانند. تجربیاتی که به این مردان یاد داده اند، که چه چیزهایی سبب از بین رفتن عشق می شود، و برعکس! بنابراین تلاش می کنند دیگر کارهایی را که در گذشته برایشان مشکل آفرین بوده اند، انجام ندهند.

3- مردان سن و سال دارتر عمل گرا هستند

موهای فلفل نمکی، ته ریش و… از ویژگی های ظاهری مردان سن و سال دارتر به شمار می روند، که برای زنان جذابند. همچنین زنان از چگونگی رفتارو خندیدن آنها خوششان می آید. زیرا برخلاف مردان جوان که فقط می خواهند از مد روز تقلید کنند، معمولا سبک خاص خود را پیدا کرده اند.

2- مردان سن و سال دارتر دنبال ایجاد رخدادهای هیجانی، احساسی و بی منطق، نیستند

زیرا سر اینگونه مردان دیگر برای مشاجره درد نمی کند، و ترجیح می دهند به خاطر مسایل معمولی وارد جر و بحث نشوند. وقتی هم که واقعا مساله ای وجود داشته باشد، می توانند مانند یک بزرگسال درباره اش صحبت کنند، و به راه حلی منطقی برسند که برای همه طرفین سودمند باشد.

1- مردان سن و سال دارتر احساس امنیت به وجود می آورند

امنیت از عمده ترین نیازهای ما به شمار می رود. به باور صاحب این قلم ویژگی ها و داشته های اینگونه مردان که در بندهای پیشین به آنها اشاره شد، می توانند سبب ایجاد حس امنیت شوند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

ایران جوان را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

  • 5
  • 0
  • 7
  • 0
  • 21
  • 0
  • 9
  • 0