صفحه اصلی / دنیای مد / چرا دنیای مد مردانه شیفته شیا لبوف و لباس هایش است؟

چرا دنیای مد مردانه شیفته شیا لبوف و لباس هایش است؟

Razi-Clinic

بابی وینگام، آوریل امسال حسابی به نام Shia’s Outfits  را در اینستاگرام به راه انداخت تا عکس های این بازیگر جوان و جنجالی را جمع آوری و منتشر کند. او از آن زمان به این سو بیش از 10 هزار دنبال کننده پیدا کرده است. در این لیست می توان نام برخی از استایلیست های مشهور، سردبیران مجله های GQ و Vogue و خبرنگارانی که در مورد شوهای مد گزارش تهیه می کنند را نیز مشاهده کرد.

وینگام که در فیلادلفیا زندگی می کند و مدیر بخش خلاقه یکی از خرده فروشی های عمده می باشد، می گوید که انگیزه معرفی این حساب، بحث و جدل او با دوستانش در مورد کفش های crocs (صندل های پلاستیکی) بود. او اطمینان داشت که این کفش ها را بر پای امثال لبوف و آلکسا چانگ دیده بود. دوستانش به شوخی، شروع به ارسال عکس های لبوف با لباس ها و استایل های مختلف برای بابی کردند. او پس از مدتی به این نتیجه رسید که ناخواسته صاحب مجموعه ای جالب از عکس های لبوف شده و می تواند آنها را با سایر علاقمندان این بازیگر به اشتراک بگذارد.

راه اندازی حساب اینستاگرامی که منحصرا بر روی یک نفر متمرکز شده باشد، امری عادی است. اما آنچه اینستاگرام Shia’s Outfits را از بقیه متمایز می کند، استایل استثنایی لبوف است. لبوف با استایل اش ثابت کرده که کمترین اهمیت را برای نظر دیگران قایل است و آنطور که دوست دارد لباس می پوشد و رفتار می کند.

لارنس شولسمن، مدیر نام تجاریGrailed   (بازارچه محلی برای خرید و فروش پوشاک مردانه) و از دوستداران پر و پا قرص لبوف، استایل  او را الهام بخش و تاثیرگذار می داند و در عین حال تاکید می کند که لبوف آگاهانه استایل عجیب و غریب اش را انتخاب می کند و همراه کردن لباس های ناهمگون با همدیگر تصادفی نیست. شولسمن معتقد است که مردان از دیدن استایل های تکراری در مجلات مد و خیابان خسته شده اند و به دنبال امتحان کردن چیزهای جدید هستند.

او همچنین بارها با استایل مردانه، پوتین نظامی و کلاه بیس بال هم دیده شده است.

اما در یکی از عجیب ترین عکس ها، او را با کلاه بیسبال، تی شرت، شلوار سه ربع و بدتر از همه چکمه های Uggs می بینیم.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *