Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
صفحه اصلی / فرهنگ و هنر / پسر مایکل جکسون، از پدربزرگش دفاع می‌کند

پسر مایکل جکسون، از پدربزرگش دفاع می‌کند

<پرینس جکسون>، پسر 21 ساله‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پادشاه پاپ، از پدربزرگش <جو> که چند روز پیش درگذشت، در مقابل انتقادات رسانه‌ای دفاع کرده است. <پرینس> در ویدیویی که در سایت <یوتیوب> منتشر کرده است می‌گوید تصمیم گرفته این ویدیو را ضبط کند تا به تمام کسانی که به پدربزرگش توهین کرده‌اند، پاسخ بدهد. او در ویدیو می‌گوید: <هر چه می‌خواهید درباره‌ پدربزرگم از این اراجیف بسازید… که او پدرم را آزار می‌داده و این چرندیات… اما این مرد، یچه‌هایش را درست بزرگ کرد. در غیر این صورت، تمام این بچه‌ها همه عضو باندهای تبهکاران بودند یا خودشان را سر به‌ نیست کرده بودند. حالا هم هر چه اراجیف می‌خواهید بسازید و بگویید، ولی بدانید که شما لیاقت اینکه خاک در خانه‌ این مرد هم باشید، ندارید>.

<مایکل جکسون> در سال 1993 و در جریان گفتگویی با <اپرا وینفری> و در تعجب همگان، مساله‌ آزار و اذیت پدرش <جو> در مورد او و برادرانش را افشا کرد. او گفت که در دوره کاری گروه موسیقی Jackson 5 ، پدرش، او و برادرانش را کتک می‌زده تا سخت‌تر و ساعت‌های بیشتری کار کنند. او مدعی شده بود که <جو> با کمربندش در دست، روی صندلی می‌نشسته تا تمرینات <مایکل> و برادرانش برای اجراهای Jackson 5 را زیر نظر بگیرد. اگر بچه‌ها، حتی یک اشتباه داشتند، به گفته <مایکل>، پدرش آنها را به شدت کتک می‌زده تا اشتباه شان را درست کنند.

<مایکل> در این گفتگو می‌گوید: <اگر در تمرین اشتباهی می‌کردیم، تن مان را پاره پاره می‌کرد. من پدرم را دوست دارم، ولی از او شناختی ندارم. نمی‌دانم که آیا من پسر مورد علاقه‌ او بودم یا نه. بعضی افراد ممکن است این روش او را یک جور انضباط دهی سرسختانه یا چیزی شبیه آن بدانند. من می‌دانم که او به شدت سخت‌گیر بود و به شدت خشن. حتی نگاهش هم ما را می‌ترساند… اما من او را بخشیده‌ام>. او همچنین گفته بود پدرش به آنها فحش می‌داده و گاهی مسخره‌شان می‌کرده است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *