اخباراخبار کانادا

پایان مشکوک و تلخ برای پیاده روی پدر جوان و دختر چهار ساله اش 

انتاریو-Global News:  در پی پیدا شدن اجساد رابین براون و دختر 4 ساله اش کیرا کاگان در پارک محافظت شده Rattlesnake Point  واقع در میلتون- انتاریو، پلیس جنایی تحقیقات خود را برای کشف علت مرگ قربانیان آغاز کرده است. 

به گزارش پلیس ناحیه هالتون، پدر و دختر بین ساعت 2:30 تا 3 بعد از ظهر یکشنبه برای گردش و پیاده روی به پارک جنگلی رفتند و قرار بود 5:30 بعد از ظهر به خانه بازگردند. اداره پلیس ساعت 7:30 دقیقه عصر یکشنبه طی تماس تلفنی از مفقود شدن آنها مطلع شد. 45 مامور پلیس از واحدهای مختلف اداره پلیس ناحیه هالتون از جمله چندین سگ تربیت شده جستجو در منطقه جنگلی را آغاز کردند. 

متاسفانه ماموران حوالی ساعت 11:06 دقیقه شب یکشنبه اجساد قربانیان را در پایین صخره ها یافتند. 

جنیفر (مادر کیرا) و ناپدری اش فیلیپ وایاتر، ساکن ناحیه یورک، در گفتگو با خبرنگاران کوچولویش را دختری شاد و خواهری مهربان برای برادر کوچک ترش توصیف کردند. وایاتر گفت که جمعه شب کیرا را نزد پدرش برده بود تا آخر هفته را با او سپری کند. فیلیپ افزود: حوالی ساعت 9 و 45 دقیقه از اداره پلیس زنگ زدند و گفتند که براون و کیرا مفقود شده اند. نگران شدم، چون پرونده حقوقی بر سر حق دسترسی براون به کیرا به جریان افتاده بود. قرار بود آخر ماه مجددا در دادگاه حاضر بشویم. مساله این بود که آیا باید براون بدون حضور فرد ثالث با دخترش دیدن کند یا خیر. در جلسه قبلی، قاضی مدارکی که بر علیه براون ارائه کرده بودیم را معتبر دانست، اما در عین حال حق دفاع از خود در برابر اتهامات را برای براون قائل شد. ما به قاضی التماس کردیم که تا پایان تحقیقات دادگاه، براون را از دسترسی به دخترش منع کند. 

وایاتر افزود تا جایی که می داند، براون قبل از این هرگز دخترش را به پارک جنگلی نبرده بود. 

 

 

رابرت کاراس، وکیل خانواده، مرگ کیرای کوچک را نتیجه ناکارآمد بودن سیستم و قوانین حمایت از خانواده دانست و گفت: متاسفانه علیرغم تلاش های مادر و ناپدری و همچنین وکلای خانواده، سیستم در حق این کوچولو کوتاهی کرد. 

افسر پلیس اندرسون، از کلیه مراجعه کنندگان به پارک بین ساعت 2 بعد از ظهر تا 11 شب یکشنبه خواست سریعا با اداره پلیس ناحیه هالتون تماس حاصل نمایند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!

ایران جوان را در اینستاگرام دنبال کنید.

  • 9
  • 0