اخباراخبار کانادا

وحشت مادر کانادایی از روبرو شدن با قاتل پسرش در خیابان یا سوپرمارکت

 

بری/انتاریو- تمی بولاک-وارن از اینکه ممکن است روزی با قاتل تنها فرزندش چهره به چهره شود، وحشت زده و نگران است. 13 سال از زمانی که پسر 14 ساله اش برایتون بولاک توسط پسرعمویش نیک بولاک به قتل رسید، می گذرد. برایتون با 13 ضربه چاقو بر صورت، چشم، سر، سینه و پشت کشته شد.

Brayton Bullock was stabbed 13 times by his older cousin.

نیک بولاک اوایل ماه جاری از زندان آزاد شده و اتفاقا در نزدیکی محل زندگی تمی ساکن است. نیک بولاک هم اکنون 29 ساله در سال 2006 به جرم قتل عمد برایتون به حبس ابد محکوم شد. اما دادگاه تجدید نظر حکم را باطل اعلام کرد و امکان آزادی بولاک را که در هنگام جنایت 16 ساله بود، فراهم نمود. نیک پس از پذیرش جرم Manslaughter که سبک تر از جرم قتل عمد و قتل درجه دو می باشد، با توجه به مدتی که در زندان سپری کرده است، آزاد شده است.

Nick Bullock is pictured leaving court

نیک در یک شب زمستانی و سرد پسرعموی نوجوانش را به منطقه ای جنگلی در جنوب بری کشاند و به قتل رساند. سپس به یک سالن ورزشی در نزدیکی محل جنایت رفت، دست های خونی اش را شست و چاقو را در سطل زباله انداخت. او برای رد گم کردن به یک فروشگاه محلی رفت و با کارت اعتباری دو قوطی نوشابه خرید. سپس لباس های خونی اش را تعویض کرد، با دوستانش تماس گرفت و مدعی شد که چند ناشناس برایتون را ربوده و داخل جنگل بردند. نیک دوستانش را درست بالای سر جسد غرق به خون برایتون برد و خود را روی برف های خونین اطراف جسد انداخت تا آثار جنایت و رد پای اش را محو کند. نیک در هنگام جنایت نوجوانی لاابالی بود که مواد مخدر مصرف می کرد و ترک تحصیل کرده بود. او به پسرعمویش که دانش آموزی ممتاز و موفق بود حسادت می کرد.

قاضی دادگاه تجدید نظر با توجه به اینکه پلیس در هنگام بازداشت نیک، حقوق او را گوشزد نکرده و به مادرش اجازه نداده بود که در هنگام بازجویی از متهم نوجوان در اتاق حضور داشته باشد، محکومیت قتل عمد را باطل و به Manslaughter تخفیف داد. نیک بولاک، مبتلا به اختلال روانی تشخیص داده شد. نیک در 16 سالگی بازداشت و در سال 2009 به جرم قتل عمد به حبس ابد محکوم شد. او در دوران حبس، به تحصیل ادامه داد و دیپلم دبیرستان را دریافت کرد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

ایران جوان را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

  • 6
  • 0