اخباراخبار کانادا

هفده تورنتویی قربانی چندین تیراندازی طی تعطیلات آخر هفته 

تورنتو- تورنتو از نظر تعداد خشونت های مسلحانه طی یک آخر هفته، رکورددار بود. طی تعطیلات 3 روزه، 17 نفر در چند مورد تیراندازی مجروح شدند. 

مارک ساندرز، فرمانده پلیس تورنتو در گفتگو با خبرنگاران، ضمن تایید خبر، اختصاص منابع انسانی و پلیسی بیشتر جهت شناسایی هرچه سریع تر عاملان این حملات و کاهش جرائم مسلحانه را اعلام کرد.  

جالب اینکه کمتر از 4 ساعت بعد از اظهار نظر ساندرز، یک مرد دیگر در نزدیکی خیابان های Flemington و Stockton (واقع در جنوب مرکز خرید یورکدیل- تورنتو) به ضرب گلوله مجروح شد. 

حوالی ساعت 9 و 50 دقیقه شب دوشنبه نیز فرد دیگری با جراحات ناشی از سلاح گرم به بیمارستان مراجعه کرد. این تیراندازی در پارکینگ واقع در Scarlett Road و Braeburn Avenue واقع در جنوب Dixon) رخ داد. اندکی بیش از یک ساعت بعد، یک مرد دیگر در اسکاربورو هدف گلوله قرار گرفت.

جان توری، شهردار تورنتو، با صدور بیانیه ای بر لزوم ممنوع شدن اسلحه دستی در کشور تاکید کرد.  مارک ساندرز ضمن خودداری از اعلام موضع اش در قبال این پیشنهاد، تصمیم گیری را به سیاستمداران واگذار کرد و گفت که به عنوان فرمانده پلیس بر روی شناسایی مرتکبین این حملات و برخورد قانونی با آنها متمرکز شده است. 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

 

نصب اپلیکیشن ایران جوان