اخباراخبار کانادا

هتل های محل اسکان پناهجویان در تورنتو، کثیف و ناامن برای میهمانان عادی

تورنتو- مهاجران اقتصادی و پناهجویانی که به دلیل سیاست های مهاجرتی ترامپ از طریق مرز زمینی وارد کانادا شده اند، ابتدا در خوابگاه دانشگاه ها و کالج ها و سپس در برخی از هتل های تورنتو اسکان داده شده اند، تا زمانی که مکانی برای اقامت خود بیابند. اما ادغام پناهجویان با میهمانان عادی هتل، مشکلات زیادی را ایجاد کرده است.

سو آن لوی، با انتشار گزارشی در نشریه Toronto Sun می نویسد که هتل رادیسون تورنتو واقع در ویکتوریا پارک و 401، بازخوردهای بسیار منفی را از میهمانان عادی در وب سایت های TripAdvisor و Expedia دریافت کرده است. هم اکنون حدود 400 پناهجوی عمدتا نیجریه ای در دو طبقه هتل اسکان داده شده اند. مشکل اینجاست که حضور آنها در هتل به میهمانان عادی اعلام نمی شود. میهمانان عادی، هتل را خطرناک، کثیف و شلوغ توصیف کرده اند. یکی از میهمانان حتی مدعی شد که دختر نوجوانش توسط یکی از مردان پناهجو مورد دست درازی قرار گرفته بود.

یکی دیگر از میهمانان، هتل را محل رفت و آمد افراد مشکوک توصیف کرده و به خانم ها توصیه کرده که رادیسون را برای اقامت انتخاب نکنند.

بازخوردهای منفی به میهمانان محدود نمی شود، مدیران برخی از هتل ها که پذیرای پناهجویان می باشند، از بدرفتاری و خسارتی که آنها به تجهیزات و اتاق های هتل وارد کرده اند، گله دارند. برخی از نظافتچیان زن هتل ها نیز از رفتار ناشایست مردان پناهجو شکایت دارند.

 

Behnam Marfou

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!