اخباراخبار کانادا

نگرانی آژانس های سلامت عمومی از ادغام سی و پنج آژانس در یکدیگر

تورنتو- دست اندرکاران سازمان های ارائه کننده خدمات درمانی در انتاریو نگرانی خود بابت برنامه دولت جهت ادغام 35 آژانس در یکدیگر را ابراز کرده و درباره کاهش سطح خدمات رسانی و همچنین بی کار شدن عده زیادی از کارکنان این آژانس ها هشدار دادند.

دکتر کایل، دبیر اتحادیه Local Public Health Agencies گفت که اتحادیه متبوعش از برنامه دولت انتاریو جهت ادغام و کاهش تعداد آژانس های سلامت عمومی از 35 واحد به 10، مطلع شده است. این برنامه در چهارچوب کاهش هزینه های درمانی دولت در نظر گرفته شده و وظیفه تامین بودجه چند میلیون دلاری برای ادامه فعالیت آژانس های سلامت عمومی به شهرداری ها واگذار شده است.

انجام برنامه های واکسیناسیون عمومی، تحقیق درباره شیوع بیماری های عفونی و بازرسی رستوران ها و مراکز عرضه مواد غذایی برای تایید رعایت نکات بهداشتی در آنها جزو وظایف آژانس های سلامت عمومی یا Public Health Agencies می باشد.

بر اساس تصمیم دولت برای کاهش تعداد این مراکز، 9 واحد فعلی در شمال انتاریو به 2 مرکز تقلیل خواهد یافت. بسیاری از شهروندان ساکن مناطق دورافتاده استان هم اکنون نیز به سختی به خدمات درمانی دسترسی دارند. مسلما کاهش تعداد مراکز خدمات درمانی کمبود پزشک را شدیدتر خواهد کرد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

 

نصب اپلیکیشن ایران جوان