فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

نود تکه سوشی برای نهار دواین جانسون

دواین جانسون کشتی‌گیر آمریکایی، که به Rock یا <صخره> مشهور است، با خوردن غذاهای سالم چندان هم غریبه نیست. اما این ورزشکار 46 ساله، که تقریبا بازنشسته است، به تازگی عکس‌هایی را از یک وعده غذای سوشی نود تکه‌ای خود، با 121 میلیون دنبال کننده اش در اینستاگرام به اشتراک گذاشته است. او زیر این عکس‌ها نوشته: <این وعده غذایی خارج از رژیم غذایی من است که برای امروز قرار است بخورم: سوشی پیچیده شده و wasabi  هم دارم>.

این بازیگر هالیوودی، در ادامه به یک مستند درباره‌ خواننده‌ قدیمی آمریکایی <جانی کَش> اشاره کرده، این خواننده را اسطوره‌ موسیقی کانتری و خواننده‌ مورد علاقه‌ خودش می‌خواند و سپس بخشی از اشعار ترانه‌ بسیار مشهور Man In Black از کَش را ذکر می‌کند. جانسون در ادامه‌ پستش می‌نویسد: <دوستان من، اگر اهل خوردن نباشید، اهل رژیم گرفتن هم نیستید و وعده‌ خارج از رژیم هم برایتان بی‌معنا خواهد بود. اما اگر مثل من در رژیم هستید، از این یک وعده، نهایت لذت را ببرید>.

در عکسی که جانسون به اشتراک گذاشته، افزون بر 90 تکه رول سوشی، می‌توان ترکیباتی از خوراک ساشیمی و همچنین سس‌های مختلف را نیز دید. پیروان جانسون در اینستاگرام، پس از پست شدن این عکس‌ها، کامنت‌های خودشان را در مورد مقدار غذا، به اشتراک گذاشتند. یکی از کاربران می‌پرسد: <چطور می‌توانی آن همه غذا را در یک وعده بخوری؟> . یکی دیگر تصور کرده بود که این بازیگر، برای چند نفر دیگر هم غذا سفارش داده و می‌نویسد: <امکان ندارد… این مقدار سوشی برای یک مرد خیلی زیاد است… حتی اگر آن مرد، Rock معروف باشد>.

 

 

روز جمعه، جانسون در انگلستان و در حال فیلمبرداری فیلم جدیدش، که برگرفته از داستان مجموعه‌ Fast and Furious است، دیده شد. او، که به نظر می‌رسید از کار روی این فیلم لذت می‌برد، با دیداری بدون برنامه از یک سالن بدنسازی در Doncaster هوادارانش را شگفت‌زده کرد.

این فیلم جدید Hobbs and Shaw نام گرفته، و افزون بر این بازیگر، جیسون استاتهام، ادریس آلبا و ونسا کیربی نیز، در آن بازی می‌کنند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!