فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

ندامت کیسی افلک از رفتارهای گذشته اش

<کیسی افلک> بازیگر سینمای آمریکا، پس از اتهاماتی در مورد سوء رفتار جنسی، که در ادامه‌ جنبش MeToo علیه او مطرح شده، از رفتارش در گذشته عذرخواهی کرده است. <افلک> در گفتگویی با خبرگزاری <آسوشیتد پرس> که روز پنجشنبه منتشر شد، در این باره می‌گوید: <من به شکلی رفتار کردم که به دیگران اجازه رفتارهای مشابه را داد و این‌ها همه رفتارهایی غیرحرفه‌ای هستند. و من به خاطر این رفتارها، عذرخواهی می‌کنم>.

در سال 2010، دو زن از <افلک> به اتهام تعرض جنسی در محل ست فیلمبرداری فیلمش I’m Still Here، شکایت کردند؛ فیلمبرداری که در سال 2008 آغاز شد و به مدت یک سال ادامه داشت. در آن زمان، <افلک> تمام اتهامات را تکذیب کرد و شکایت‌ها به صورت توافق و خارج از دادگاه، فیصله داده شدند. در سال 2016، در مراسم اسکار، این بازیگر به خاطر موضوع شکایت‌ها، از حضور روی صحنه و اعلام نامزدهای بهترین بازیگر نقش اول زن، خودداری نمود.

<افلک> در ادامه گفتگویش با <آسوشیتد پرس> می‌گوید: <همین‌که خودم را درگیر یک مساله‌ای کردم که به شکایت قانونی انجامید، چیزی است که از آن پشیمانم. ای کاش می‌توانستم راهی پیدا کنم که مساله را به شکل دیگری حل کنم>. او ادامه می‌دهد: <من نمی‌دانستم چطور با این ادعاها کنار بیایم. با چیزهایی که در مورد من می‌گفتند موافق نبودم. ولی می‌خواستم واقعا مشکل را حل کنم و بالاخره هم کردم>.

جنبش MeToo زمانی آغاز شد که در سال 2017 چند زن، <هاروی واینستین> تهیه‌کننده هالیوودی و مالک کمپانی Miramax را به تعرض جنسی و تجاوز متهم نمودند. <افلک> می‌گوید این جنبش، او را از موضع دفاعی که در ابتدا داشته درآورده و به او زاویه‌ دید بزرگسالانه‌تری داده است. او در مورد آنچه در صحنه‌ فیلمبرداری I’m Still Here روی داده، می‌گوید: <محیط مجموعا غیرحرفه‌ای بود و من باید این رفتارها را متوقف می‌کردم. چون من تهیه‌کننده بودم>.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن

 
 

نصب اپلیکیشن ایران جوان