صفحه اصلی / اخبار / نام این پنج شهر را به خاطر آینده درخشان در بازار مسکن به خاطر بسپارید

نام این پنج شهر را به خاطر آینده درخشان در بازار مسکن به خاطر بسپارید

behzad-azizi

تورنتو-  ماه ها یا بهتر بگوییم سال هاست که همه از بازار مسکن داغ تورنتو صحبت می کنند. اما بر اساس گزارش جدید Real Estate Investment Network، 5 شهر دیگر انتاریو، یعنی اتاوا- کیچنر/واترلو، همیلتون، بری و برمپتون همه پتانسیل تبدیل شدن به بازارهای مسکن پر رونق را طی پنج سال آینده دارند.

کارشناسان REIN در هنگام انتخاب این شهرها، فاکتورهای اقتصادی مانند تولید ناخالص داخلی (GDP)، اشتغال و رشد جمعیت در هر کدام از این بازارها را در نظر گرفتند.

در بخشی از این گزارش به قرارداد ساخت LeBreton Flats، در زمین های نزدیک قلب دان تاون اتاوا اشاره شده. این مجتمع شامل ایستگاه جدید LRT می باشد و در ضمن خانه جدید تیم هاکی اتاوا سناتورز نیز خواهد بود.

کیچنر-واترلو نیز منطقه ای دارای زیرساخت های بسیار مناسب توصیف شده. بخصوص که افزایش تعداد مهاجران به این منطقه طی چند سال آینده پیش بینی شده است. در حال حاضر، کیچنر-واترلو از نظر فاکتور مقرون به صرفه بودن، از موقعیت بالاتری در مقایسه با همیلتون برخوردار است. با افزایش قیمت ها در همیلتون، بسیاری از خریداران، کیچنر و واترلو را انتخاب می کنند.

در این گزارش از بری به عنوان یکی از مناطق کلیدی استان نام برده شده است و پس از آن برمپتون به دلیل موقعیت استراتژیک و نزدیکی به تورنتو دارای شرایط ایده آل توصیف شده است.

منطقه Golden Horseshoe انتاریو، یکی از مناطق با سریع ترین میزان رشد در آمریکای شمالی است. برای این منطقه طی 23 سال آینده، رشد جمعیت 13.5 درصدی و ایجاد شدن 6.3 میلیون فرصت شغلی پیش بینی شده است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *