Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
صفحه اصلی / اخبار / میلیونر مسلمان که تمام دارایی اش را بخشید، تسلیم سرطان شد

میلیونر مسلمان که تمام دارایی اش را بخشید، تسلیم سرطان شد

استرالیا- علی بنت، در سال 2015 مبتلا به سرطان تشخیص داده شد. اما از شنیدن این خبر ناگوار ناامید نشد و باقی عمرش را صرف ایجاد تغییر مثبت در جهان کرد. به بنت گفته شد که حداکثر 7 ماه دیگر زنده است، اما پیش بینی پزشکان اشتباه بود و بنت بیش از دو سال زنده ماند. او اوایل هفته گذشته تسلیم سرطان شد و جانش را از دست داد. بنت سال های آخر عمرش را صرف کمک به مسلمانان محروم و فقیر در سراسر جهان کرد.

او تا قبل از بیمار شدن، از زندگی تجملی و همه امکانات رفاهی، از جمله چند دستگاه اتومبیل اسپورت گرانقیمت، لباس ها و خانه قصرمانند برخوردار بود.

علی در فیلم مستند کوتاهی که در YouTube منتشر کرد، بیماری اش را <هدیه خداوند>  توصیف کرد.

او بلافاصله بیزنس اش را فروخت و به کشور آفریقایی توگو سفر کرد. کشوری که 55 درصد جمعیت آن زیر خط فقر زندگی می کنند. این کشور دارای جمعیت بزرگی از مسلمانان است. بین 12 تا 20 درصد از مردم توگو مسلمان هستند. بنت در آن کشور یک مسجد و یک مدرسه برای کودکان محروم ساخت و بنیاد خیریه Muslims Around The World را راه اندازی کرد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *