موزیک

Black Panther

The Soundtrack

کندریک لامار، برای تولید آلبوم حاوی ترانه های فیلم Black Panther برخی از نام آوران عرصه موسیقی Hip-Hop و RandB را گرد هم آورده است. هنرمندانی مانند Weeknd، Future و SZA و دیگران در ساخت این آلبوم که یکی از بهترین آلبوم های ترانه های متن فیلم می باشد، شرکت داشتند.

لامار، اولین تک ترانه آلبوم به نام All the Stars را در ژانویه 2018 منتشر کرد. این ترانه با همکاری SZA اجرا شده است. دومین ترانه از آلبوم به نام King’s Dead  نیز که با همراهی جی راک، Future و جیمز بلیک اجرا شده قبل از انتشار آلبوم کامل در 9 فوریه 2018، به بازار آمد.

 

 

En Vogue

Electric Café

آلبوم جدید، هفتمین آلبوم استودیویی گروه دخترانه En Vogue، در روز 30 مارچ  2018 در آمریکا به بازار خواهد آمد. این اولین آلبوم آنها طی 15 سال گذشته است و توسط استودیوهای eOne Music  و En Vogue Records تولید شده است.

گروه سه نفره برای انتشار آلبوم با رافائل صدیق، Ne-Yo، دم جوینتز و کورتیس ویلسون کار کرده اند. Electric Cafe بر  روی iTunes، Google Play، Amazon و Spotify در دسترس خواهد بود.

 

 

Saxon

Thunderbolt

 

گروه راک انگلیسی، علیرغم گذشت بیش از 22 سال از فعالیت هنری، همچنان به کار و خلق آثار موسیقایی جدید ادامه می دهند. آنها  2 فوریه، بیست و دومین آلبوم استودیویی خود را منتشر کردند.

اعضای گروه، اولین بار در سپتامبر 2016، خبر کار بر روی آلبوم جدید را منتشر کردند. اما همانطور که می بینید، تکمیل آلبوم  یک سال و نیم طول کشید.

ساکسون در عرصه موسیقی Heavy Metal فعالیت می کند. این سبک اواخر دهه 1960 و اوایل دهه 1970 خلق شد و به سرعت در انگلستان محبوبیت یافت. در سال 1960، سه گروه از مشهورترین گروه های heavy metal یعنی Led Zeppelin، Black Sabbath و Deep Purple تشکیل شدند.

 

Don Diablo

Future

دی جی هلندی، دومین آلبوم استودیویی خود را 9 فوریه 2018 روانه بازار کرد. بد نیست بدانید که او، سه ترانه از 16 ترانه آلبوم را اجرا کرده است. هنرمندانی مانند نینا نسبیت، کالوم اسکات، بتی هوو، جیمز نیومن، مایلز گراهام، هالی هانتر و دیگران سایر ترانه های آلبوم را اجرا کرده اند.

آلبوم قبلی این هنرمند در سال 2008 به نام Life is A Festival منتشر شد. خبر خوب برای علاقمندان این دی جی اینکه او به زودی برنامه تور آمریکای شمالی خود را اعلام خواهد کرد.  


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *