موزیک

Calvin Harris

Funk Wav Bounces Vol.1

آلبوم جدید خواننده مشهور اسکاتلندی که 30 ژوئن توسط Columbia Records به بازار آمد، مملو از ترانه های سبک پاپ و RandB و کاملا مناسب حال و هوای تابستان است.

در این آلبوم که پنجمین اثر استودیویی دی جی و تهیه کننده موسیقی است، هنرمندان میهمان از جمله فرانک اوشن (با ترانه Slide)، فارل ویلیامز (با ترانه Feels )، همچنین نیکی میناژ (با ترانه Skrt on Me) و هنرمندان دیگرحضور دارند.

Waxahatchee

Out in the Storm

کتی کراچفیلد، خواننده سبک راک و رهبر گروه موسیقی Waxahatchee، در چهارمین آلبوم استودیویی اش، موسیقی راک سال های 1990 را با موسیقی کانتری تلفیق کرده است.

کار جدید کراچفیلید، یکبار دیگر مهارت و استادی او در ترانه سرایی را نشان می دهد. این آلبوم را می توان بهترین و هوشمندانه ترین اثر گروه Waxahatchee دانست. آلبوم Out in the Storm، چهارده جولای از سوی Merge Records به بازار آمد.

 

 

 

 

Kirstin

Love

اولین آلبوم انفرادی کریستین مالدونادو، از اعضای گروه Pentatonix، صدای فوق العاده زیبای این هنرمند را به رخ می کشد.

تنها عضو مونث گروه Pentatonix (برنده 3 جایزه Grammy) از مدت ها قبل برای احراز هویت مستقل از گروه تلاش می کرد. با اینکه او دورانی سرشار از موفقیت را با گروه سپری کرده و قصد جدا شدن از دوستانش را ندارد، اما می گوید که این موفقیت گروهی صد درصد ارضایش نمی کرد. کریستین احساس می کرد که باید خود را کشف کرده و به تنهایی دنیای پرفراز و نشیب و شکست و موفقیت را تجربه کند.

Haim

Something to Tell You

دومین آلبوم استودیویی خواهران هایم (آلانا، استه و دنیل)، دنباله شسته رفته تر و بهتر اولین آلبوم آنها به نام Days Are Gone می باشد که در سال 2013 روانه بازار شد.

با اینکه دوستداران این گروه دخترانه سبک Pop-Rock ، برای شنیدن کاری جدید از آنها مدت زیادی صبر کردند، اما آلبوم جدید آنقدر خوب هست که تلخی این انتظار طولانی را رفع کند.  دو تک ترانه از ترانه های این آلبوم، یعنی Want You Back  و Right Now ماه مه سال جاری منتشر شدند که با استقبال دوستداران روبرو شد.

خواهران هایم، 27 ماه مه، برای اولین بار میهمان کانال رادیویی BBC بودند و ترانه Want You Back را بصورت زنده اجرا کردند.

Leeza

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *