صفحه اصلی / فرهنگ و هنر / آلبوم و ترانه های روز دنیا

آلبوم و ترانه های روز دنیا

Naser Hashemi2

 

 

Kenny Chesney

Cosmic Hallelujah

آلبوم Cosmic Hallelujah، هفدهمین آلبوم استودیویی خواننده مشهور سبک کانتری است که 28 اکتبر 2016 از سوی استودیوهای Blue Chair و  Columbia Nashville به بازار آمد. این آلبوم، قرار بود 8 جولای با نامی دیگر، یعنی Some Town Somewhere ، منتشر شود.

اشعار ترانه های این آلبوم در مقایسه با کارهای قبلی او اندکی جدی تر هستند و به موضوعات و مشکلات واقعی می پردازند. برای مثال ترانه Rich and Miserable، در باره <آرزوی آمریکایی> است. آرزوهایی که برای بسیاری از مردم محقق نمی شوند.

 

 

 

Lady Gaga

Joanne

خواننده مشهور آمریکایی، 21 اکتبر 2016، پنجمین آلبوم استودیویی اش را منتشر کرد. گاگا برای تهیه این آلبوم با چند تهیه کننده از جمله مارک رانسون، جف باسکر و دیگران کار کرده است.

این چهارمین آلبوم لیدی گاگاست که در صدر جدول بیلبور آمریکا قرار می گیرد. Joanne در بیلبورد آرژانتین و تایوان نیز در صدر قرار گرفته است. دو ترانه از این آلبوم به نام Perfect Illusion و  Million Reasons  قبل از این منتشر شده بودند.

 

 

Leonard Cohen

You Want It Darker

اسطوره 82 ساله عالم موسیقی که مدتی بخاطر بیماری، فعالیت هنری را کنار گذاشته بود، با آلبومی جدید که اتفاقا یکی از بهترین آلبوم های او نیز می باشد، به صحنه موسیقی بازگشت. علاقمندان این هنرمند آخرین بار او را 21 دسامبر 2013 در نیوزیلند روی صحنه دیدند. اما اندکی بعد از آن کنسرت، کوهن به سختی بیمار شد.

کوهن یک سال و نیم پیش کار بر روی البوم اش را شروع کرد ولی به دلیل روبرو شدن تهیه کننده آلبوم، یعنی پاتریک لئونارد با مشکلات شخصی و خانوادگی، کار ضبط متوقف شد و به تعویق افتاد تا کوهن مجبور شود برای تکمیل کار به پسرش آدام متوسل بشود.

 

 

Maroon 5 and Kendrick Lamar

Don’t Wanna Know

آدام لاوین و کندریک لامار، تک ترانه مشترکی را ضبط و به دوستداران شان هدیه کردند. با اینکه گروه محبوب Maroon 5 به رهبری آدام لاوین مجبور شد به دلیل تولد دختر آدام، برنامه کنسرت هایش را تا حدی تغییر بدهد، اما به دنیا آمدن اولین فرزند آدام لاوین، مانع انتشار تک ترانه جدید این گروه نشد.

این تک ترانه با همراهی کندریک لامار اجرا و ضبط شده است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *