صفحه اصلی / فرهنگ و هنر / معشوقه‌ ترامپ با پیامی برای او در شوی تلویزیونی ظاهر شد

معشوقه‌ ترامپ با پیامی برای او در شوی تلویزیونی ظاهر شد

خانم <استورمی دنیلز> هنرپیشه‌ فیلم‌های پورن در آمریکا که چندی پیش مدعی ارتباطی عاشقانه با رئیس‌جمهور آمریکا شده بود، روز شنبه در برنامه Saturday Night Live یا به اختصار SNL ظاهر شد. <دنیلز> که نام حقیقی‌اش <استفانی کلیفورد> است، در یک سری نمایش کمدی در این برنامه که مدتیست به هجو <ترامپ> پرداخته، نقش آفرینی کرد. در جریان نمایش که در آن <الک بالدوین> بازیگر هالیوودی، نقش رئیس جمهور را بازی می‌کند، <دنیلز> با تمسخر خطاب به کاراکتر ترامپ گفت: <من می دانم که تو به گرمایش زمین و تغییرات آب و هوا معتقد نیستی، ولی بدان که طوفانی دارد به سویت می‌آید عشق من!>.

<ترامپ> وجود هرگونه ارتباطی با خانم <دنیلز> را انکار کرده و در سال 2016، وکیل او مبلغ 130 هزار دلار به خانم <دنیلز> پرداخت کرد به این شرط که او از افشاگری دست بردارد. با این حال، <ترامپ> گفته که این مبلغ را که به گفته‌ او <باید در جهت متوقف کردن اتهامات پوچ و جعلی> در مورد او، هزینه می‌شده، از وکلیش پس خواهد گرفت.

در نمایش شنبه شب، <بن استیلر> ستاره‌ کمدی هالیوود نیز حضور داشت و نقش <کوهن> وکیل <ترامپ> را ایفا می‌کرد. در جریان نمایش، کاراکتر <کوهن> با خانم <دنیلز> تماس می‌گیرد تا با او در مورد ماجرای پول حق‌السکوت صحبت کند. در این میان <کوهن> از <دنیلز> می‌پرسد که آیا او تنهاست و پس از پاسخ مثبت خانم <دنیلز>، کاراکتر <ترامپ> تلفن را در دست می‌گیرد و به او می‌گوید <همه می‌دانند که کل این قضیه ارتباط ما، نقشی است که تو بازی می‌کنی>. اما خانم <دنیلز> در پاسخ می‌گوید: <من هنرپیشه‌ فیلم‌های پورن هستم. ما کلا بازیگران خوبی نیستیم>.

دونالد ترامپ روز جمعه گفت که وکیلش <تازه کار بوده و مسایل کاملا تحت کنترلش نبوده است> و علت پرداخت مبلغ به <استورمی دنیلز> هم همین بوده است. در نمایش شنبه شب، همچنین <اسکارلت جوهانسن> در نقش <ایوانکا ترامپ> ظاهر شد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *