صفحه اصلی / اخبار / مرد شصت و یک ساله آمریکایی با راکت دست ساز، خود را به آسمان پرتاب کرد!

مرد شصت و یک ساله آمریکایی با راکت دست ساز، خود را به آسمان پرتاب کرد!

کالیفرنیا- مایک هافز، راننده 61 ساله لیموزین ساکن کالیفرنیا که یکی از معتقدین مسطح بودن زمین است، از سال 2016 به این سو برای تحقق آرزویش یعنی ساخت راکتی که بتواند او را به آسمان پرتاب کند، حدود 20 هزار دلار هزینه کرده است. او بالاخره شنبه گذشته با استفاده از راکتی که در گاراژ خانه اش ساخته بود 1 هزار فیت به آسمان پرتاب شد تا بتواند مسطح بودن زمین را ثابت کند.

او پس از رسیدن به ارتفاع 1 هزار و 875 فیتی، چتر نجات اش را باز کرد و در صحرای Mohave فرود آمد. راکت اندکی پس از ساعت 3 بعد از ظهر پرتاب شد و سرعت آن به 350 مایل در ساعت رسید. پس از اینکه مایک متوجه شد، سرعت سقوط راکت به سوی زمین بیش از حد زیاد است، چتر نجات دوم را باز کرد. او در پایان این عملیات متحورانه، از اینکه آن را انجام داده بود ابراز رضایت کرد. او از اینکه بالاخره، پس از چند تلاش ناموفق توانست صدای استهزاکنندگانش را خفه کند، خوشحال است.

البته ارتفاعی که مایک موفق به رسیدن به آن شد، برای اثبات مسطح بودن زمین کافی نبود. اما او همچنان با قاطعیت معتقد است که زمین کروی نیست!

بد نیست بدانید که مایک هافز قصد دارد خود را برای کسب مقام فرماندار کالیفرنیا نامزد کند و اتفاقا از حمایت جامعه معتقدین به مسطح بودن زمین برخوردار است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *