فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

مدلی که از ماجرای تجاوز به خودش، فیلم ساخت

یک مدل بریتانیایی که از ماجرای ربوده‌شدن، مسموم شدن و تجاوز به خودش توسط هشت مرد و به زور چاقو، فیلمی سینمایی ساخته است، هشدار می‌دهد که این اتفاق ممکن است برای همه دختران بیفتد. او که نامش فریدا فارل و زاده‌ کشور سوئد است، اکنون 38 سال دارد. 16 سال پیش، فریدا، در حالی که در خیابان     Oxford لندن قدم می‌زد، به طور تصادفی با مردی روبرو شد. این مرد، که کت و شلوار شیکی بر تن داشت، کارت ویزیت شخصی خود را به او داد و از او پرسید که آیا علاقه‌ای به مدلینگ برای یک بروشور عید کریسمس دارد. فریدا در آن زمان، در جستجوی راهی برای ورود به حرفه‌ بازیگری بود و به همین خاطر، قبول کرد که روز بعد، برای یک تست، به ساختمانی در خیابان Harley  برود. پس از تست مدلینگ، به او یک دستمزد هفت هزار پوندی (حدود 11 هزار و 800 دلار کانادا) پیشنهاد شد و به او گفتند که روز بعد نیز به همان ساختمان برود.

روز بعد و هنگامی که فریدا به ساختمان بازگشت، او را به وسیله تهدید با چاقو زندانی کردند و مجبورش کردند که یک لیوان شیر آلوده به داروی خواب‌آور را بنوشد. سپس او را به مکان دیگری منتقل کرده و وادارش کردند با بیش از هشت مرد مختلف، ارتباط جنسی داشته باشد. او پس از تلاش‌های بسیار، سرانجام موفق شد پس از سه روز و به خاطر خطای یکی از ربایندگانش، از آن مکان فرار کند.

حالا او که اکنون یک دختر یک ساله دارد و در لس انجلس زندگی می‌کند، روایت این تجاوز وحشتناک را به صورت فیلمی در آورده، که Selling Isobel نام گرفته و نام آلترناتیو آن Apartment 407 است.او هم فیلمنامه‌‌ این فیلم را نوشته و هم در آن بازی می‌کند.

فریدا در گفتگویی با Daily Mail درباره تاثیرات این حادثه و دلیل ترک لندن می‌گوید: <من همیشه دوست داشتم با دوستانم بیرون بروم، شراب بنوشم و به کافه‌های جاز در سراسر این شهر سر بزنم. اما پس از این حادثه، دیگر احساس نمی‌کردم به این شهر تعلق دارم و باید می‌رفتم>.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن

 
 

نصب اپلیکیشن ایران جوان