اخباراخبار کانادا

محاکمه پدر کانادایی که قتل دختر 5 ساله اش را به یاد ندارد

سنت جانز/نیوفاندلند- ترنت بات، پدر اهل Carbonear نیوفاندلند که به اتهام قتل دختر 5 ساله اش کوئین بات محاکمه می شود، در دادگاه مدعی شد که دخترش را به یاد ندارد. بات گفت هنگامی که در آوریل 2016، دخترش را بی جان در رختخواب پیدا کرد، نتیجه گرفت که او را خفه کرده است. به همین دلیل اقدام به خودکشی کرد و خانه شان را آتش زد.
دادستان بات 40 ساله متهم کرده است که برای انتقامجویی از همسر سابق اش آندریا گاس، قتل را مرتکب شده بود. اما بات می گوید که قصد کشتن دخترش را نداشت و به یاد ندارد که بلایی سر کوئین آورده باشد.

بات شهادت داد که در روز واقعه پدرش برای صرف قهوه میهمان شان بود و بعد هم ناهار را با کمک کوئین آماده کرد و مدتی با دخترش برف بازی کرد. شب هنگام پس از به خواب رفتن کوئین، بات به توصیه وکیل اش در پرونده طلاق، وقایع آن روز را یادداشت کرد. اما در این حین به مرور یادداشت های قبلی پرداخت و خود را ناامید و مستاصل احساس کرد. تنها چیزی که بات از وقایع بعد از آن به خاطر دارد اینکه کنار تخت کوئین به خود آمد و متوجه شد که کوئین نفس نمی کشد. او نام کوئین را فریاد زد و سعی کرد دخترش را بیدار کند، اما تلاش هایش بی نتیجه بود.

بات سپس نامه ای نوشت و اعلام کرد که پس از تحمل توهین ها و آزارهای همسرش، جان دخترشان و خود را گرفته بود. سپس نامه را همراه وسایل شخصی اش در اتومبیل گذاشت و خانه شان را آتش زد، سپس رگ دست هایش را برید. ماموران امداد، جسد کوئین را به همراه پیکر نیمه جان بات در اتاق خواب خانه پیدا کردند.
محاکمه بات ادامه دارد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *