صفحه اصلی / دنیای مد / لباس عروس مگان مارکل را چه کسی طراحی خواهد کرد؟

لباس عروس مگان مارکل را چه کسی طراحی خواهد کرد؟

Behnam Marfou

با اعلام خبر نامزدی شاهزاده هری و مگان مارکل و مشخص شدن تاریخ ازدواج آنها (ماه مه سال آینده)، گمانه زنی ها درباره طراحی که لباس عروس جدید خاندان سلطنتی انگلستان را طراحی کرد، آغاز شد.

هرچند می توان پیش بینی کرد، که نام طراح تا روز عروسی به عنوان یک راز باقی بماند. اگر به یاد داشته باشید،  نام Alexander McQueen (طراح لباس کیت میدلتون) فقط وقتی فاش شد که کیت مقابل کلیسا از اتومبیل پیاده شد.

این اولین بار نیست که مگان لباس عروس بر تن می کند. زیرا در سال 2011 با ترور انگلسون (تهیه کننده فیلم) در جامائیکا ازدواج کرد. او در آن روز، یک لباس سفید ساده را انتخاب کرده بود.  

جس وود، مدیر Celine امیدوار است که مگان یک سبک متفاوت را انتخاب کند. زیرا او به عنوان یک زن مطلقه، بازیگر و ترکیب نژادی سفید و سیاه، هم اکنون نیز هنجارشکنی کرده و تحول بزرگی در خاندان سلطنتی انگلستان ایجاد کرده است. وود گفت: شخصا دوست دارم او را در یکی از لباس های عروس Viktor and Rolf  ببینم.

 

لباس عروس، کاری از خانه مد Victor and Rolf

اما به جز این خانه مد، از برندهای دیگر نیز به عنوان گزینه های احتمالی نام برده شده است.

 

Erdem Moralioglu

مارکل از علاقمندان این طراح است و بارها از او تعریف کرده است. اردم، طراح کانادایی مقیم انگلستان، می تواند یک لباس استثنایی و زیبا برای وی طراحی کند.

 

Antonio Berardi

مگان همچنین از طرفداران پر و پا قرص آنتونیو براردی، طراح متولد انگلستان، می باشد.

 

Burberry

اگر مگان بخواهد به دلیل انگلیسی بودن نامزدش، یک خانه مد انگلیسی را انتخاب کند، مسلما Burberry در لیست گزینه های احتمالی قرار خواهد داشت.

 

Victoria Beckham

آیا ممکن است این افتخار نصیب همسر دیوید بکام یعنی دوست صمیمی هری بشود؟

 

Misha Nonoo

مگان ممکن است خیال همه را راحت کرده و یکی از دوستان نزدیک اش که اتفاقا طراح هم هست را انتخاب کند.

 

Anne Barge

مگان مارکل در حین بازی در یکی از قسمت های سریال تلویزیونی Suits، یعنی قسمتی که در آن نزدیک بود با مایک ازدواج کند، لباسی از کلکسیون بهار 2016 برند Anne Barge را پوشید. لباسی زیبا و کاملا مناسب یک شاهزاده خانم.

Leeza

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *