Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
اخباراخبار جهان

قربانی خشونت خانگی سیصد و پانزده هزار دلار از مهاجم خسارت گرفت

لاوال/مونترال- قاضی دادگاهی در کبک، در پایان رسیدگی به شکایت زنی که از سوی شریک زندگی اش مورد حمله خشونت آمیز قرار گرفته بود، دستور پرداخت 315 هزار دلار خسارت به قربانی را صادر کرد. وکلای این زن امیدوارند که این حکم به صدور احکام دیگر به نفع قربانیان خشونت خانگی منجر شود.

زن شاکی در دادگاه مدعی شد که حملات خشونت آمیز کریگ اوبراین (شریک زندگی این زن به مدت 7 سال)، طی سه روز در سپتامبر 2012 رخ داد. اوبراین در دادگاه شهادت داد که به این دلیل که به شدت مست بود وقایع آن روز و شدت جراحات وارده بر قربانی را به یاد ندارد. اوبراین همچنین متهم بود که قربانی را از غذا خوردن محروم کرده بود. قربانی از یک لحظه غفلت اوبراین استفاده کرده و هنگامی که او برای کشیدن سیگار به بالکنی رفته بود، فرار کرد و خود را به پلیس رساند. اوبراین اتهامات زندانی کردن قربانی، حمله خشونت آمیز و ضرب و شتم را پذیرفت و به 8 ماه زندان محکوم شد.

قربانی در سال 2015 تصمیم گرفت از اوبراین ادعای خسارت بکند. زیرا از اینکه اوبراین تنها پس از گذراندن 3 ماه حبس از زندان آزاد شده بود، خشمگین بود.  قاضی پیر جورنت، در پایان دادرسی 20 نوامبر به نفع قربانی حکم داد.

Behnam Marfou
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن