صفحه اصلی / فرهنگ و هنر / فیلم های حادثه ای با بازیگران زن؛ در صدر فیلم های دو هزار و هجده

فیلم های حادثه ای با بازیگران زن؛ در صدر فیلم های دو هزار و هجده

Leeza

فیلم های Black panther و Tomb Raider، نمونه فیلم های حادثه ای هستند که بازیگران زن خود را به ستاره تبدیل کرده و خواهند کرد.

با اینکه ما برای دیدن فیلم جدید Wonder Woman مجبوریم تا سال 2019 صبر کنیم، اما سال 2018 مملو از فیلم های حادثه ای – تخیلی با شرکت بازیگران زن خواهد بود. در اینجا بد نیست مروری داشته باشیم به این فیلم ها و ستاره هایشان.

 

Mary , Proud Mary

تاراجی پی. هنسون، بازیگر فیلم Hidden Figures، در فیلم حادثه ای Proud Mary روی پرده خواهد رفت. این فیلم را بابک نجفی کارگردانی کرده است. هنسون در این فیلم نقش یک آدمکش اجیر شده توسط خانواده مافیایی در بوستون را بازی می کند. زندگی او، پس از ملاقات پسر یکی از قربانیانش زیر و رو می شود.

 

 

The Women of Black Panther

ناکیا (با بازی لوپیتا نیونگو)، راموندا (با بازی آنجلا باست)، اوکویه (با بازی دانای گوریرا)، شوری (با بازی لتیتیا رایت) و آیو (با بازی فلورنس کاسومبا) ، ماجراجویان و جنگجویانی هستند که در یکی از پر سر و صداترین فیلم های 2018 ظاهر شده اند. این فیلم 16 فوریه از سوی استودیوی فیلمسازی Marvel به روی پرده می رود.

 

 

The Biologist

ناتالی پورتمن در این فیلم تخیلی-علمی که 23 فوریه به روی پرده می رود، در کنار تسا تامپسون، جینا ردریگز و جنیفر جیسون لی ظاهر شده است.

 

 

 

Red Sparrow

جنیفر لارنس بار دیگر با فرانسیس لارنس، کارگردان فیلم های Hunger Games: Mockingjay Part 1 and 2 همکاری کرده است. داستان فیلم Red Sparrow از روی کتابی به همین نام نوشته جیسون متیوز اقتباس شده است. لارنس در این فیلم نقش بالرین روسی را بازی می کند.

 

 

A Wrinkle in Time

فیلم آوا دوورنه که با اقتباس از کتاب تخیلی نوشته مادلین لنگلز ساخته شده است، با بازی میندی کالینگ، ریس ویترسچون و اوپرا، تماشایی خواهد بود. اما قهرمان اصلی فیلم مگ می باشد که نقش او را استورم رید بازی می کند.

 

Tomb Raider

آلیسا ویکاندر در این فیلم که از روی بازی ویدیویی همنام ساخته شده، بازی کرده است. این فیلم 16 مارچ به روی پرده می رود. ویکاندر در نقش لارا کرافت به جزیره ای می رود که پدر ماجراجویش (با بازی دومینیک وست) در آن ناپدید شده است.

 

 

Deadpool 2

زازی بیتز، تازه وارد عالم سینما در این فیلم نقش ضد قهرمان را بازی خواهد کرد. شخصیت دومینو که نقش اش را بازی می کند، رودر روی رایان رینولدز و جاس برولین  قرار خواهد گرفت. فیلم Deadpool 2، از اول ژوئن 2018 اکران خواهد شد.

 

 

The Ladies of Ocean 8

ساندرا بولاک، کیت بلانشت، میندی کالینگ، ریانا، هلنا بونام کارتر و سارا پالسون، بازیگران فیلم حادثه ای هستند. این فیلم از 8 ژوئن 2018 به روی پرده خواهد رفت. در این فیلم دبی اوشن، گروه خود را برای سرقت گرد هم جمع می کند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *