Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
صفحه اصلی / مقالات / فهرست تمام مردان هالیوودی که به تعرض جنسی متهم شده‌اند!

فهرست تمام مردان هالیوودی که به تعرض جنسی متهم شده‌اند!

پس از هجوم اتهامات تعرض جنسی به سوی <هاروی واینستین> غول فیلمسازی در دنیای هالیوود، و <کوین اسپیسی> ستاره سینما، بسیاری دیگر از هنرمندان نیز با هجمه‌ اتهاماتی مشابه مواجه شدند. این ادعاها و اتهامات افراطی که در ادامه حرکت‌های موسوم به MeToo و Times Up در دنیای مجازی آغاز شد، باعث شده که اعتبار هنری بسیاری از این مردان، حتی پیش از حضور در دادگاه، خدشه‌دار شود. در اینجا لیستی از برخی از این هنرمندان را می‌آوریم که پس از آغاز هجمه به <هاروی واینستین> مدیر کمپانی MIRAMAX، با حملات مشابهی از سوی رسانه‌ها مواجه شدند:

بن افلک:

این بازیگر 45 ساله که با فیلم‌هایی نظیر Argo، Armageddon، Good Will Hunting و Pearl Harbor شناخته می‌شود، همچنین، تا این لحظه آخرین بازیگری‌ست که نقش <بتمن> را بازی کرده است. یکی از مجریان شبکه MTV به نام <هیلاری برتون> مدعی شده که <افلک> در جریان برنامه‌ Total Request Live در سال 2003، بدن او را به شکل نامناسبی لمس کرده است. <افلک> در روز 11 اکتبر 2017، در توییترش از این زن عذرخواهی کرد و نوشت: <من در مورد خانم برتون، رفتار نامناسبی از خود نشان داده‌ام و از این بابت، صمیمانه عذرخواهی می‌کنم>.

اسکات بایو:

این بازیگر 57 ساله در سریال‌های تلویزیونی مانند Happy Days، Joanie Loves Chachi و Charles in Charge  حضور یافته است و یکی از معدود هواداران <دونالد ترامپ> رئیس‌جمهور آمریکاست. روز 27 ژانویه 2018، <بایو> یک ویدیوی 10 دقیقه‌ای در فیسبوکش پست کرد و در آن به رد ادعاهای <نیکول اگِرت> همبازی‌اش در سریال Charles in Charge پرداخت. خانم <اگِرت> پیشتر در توییتر خود، <اسکات> را متهم کرده بود که در هنگامی که او زیر سن قانونی بوده، به وی تعرض جنسی کرده است. <اگرت> نوشت: <از اسکات بایو بپرسید که وقتی من نوجوان بودم، در گاراژ خانه‌اش بین ما چه اتفاقی افتاد. مردک منحرف>.

اما <بایو> گفت او و <اگرت> یک رابطه‌ جنسی کاملا با رضایت هر دو طرف داشته‌اند و <اگرت> در آن زمان 18 سالش بوده است. او گفت تصمیم گرفته ویدیوی دفاعیاتش را در فیسبوک پست کند که سانسور نشود. او همچنین مدارکی را ارائه کرده که نشان می‌دهد <اگرت> در زمان رابطه، 18 ساله بوده است.

دیوید کاپرفیلد:

خانم <بریتنی لویس> در گفتگویی با مجله‌ The Wrap مدعی شده که این شعبده‌باز 61 ساله، در سال 1988 و در 17 سالگی به او داروی خواب آور داده و به او تعرض جنسی کرده است. خانم <لویس> گفته در آن زمان او در یک مسابقه‌ مدلینگ شرکت کرده که <کاپرفیلد> داور آن بوده است.  او می‌گوید <کاپرفیلد> که در آن زمان 32 ساله بوده، او را به یک نمایش در کالیفرنیا دعوت کرده و سپس در نوشیدنی او داروی خواب‌آور ریخته و سپس در اتاق هتل با او سکس کرده است. گرچه مدیر برنامه‌های <کاپرفیلد> در این مورد اظهار نظر نکرد، اما این شعبده‌باز مشهور، خود در 24 ژانویه سال گذشته، از شخصی گفته که به دروغ او را متهم کرده و دستگیر شده است.

دیوید بلِین:

<ناتاشا پرینس> که مدل است این شعبده‌باز 44 ساله را متهم کرده که در سال 2004 به او که 21 ساله بوده تجاوز کرده است. خانم <پرینس> ادعاهایش را در سال 2016 به بخش <مبارزه با آزار کودکان و جرایم جنسی> پلیس لندن گزارش کرد. در همان سال، بازرسان پرونده با وکیل <بلِین> تماس گرفته و از او خواستند که <بلین> برای پرسش پلیس به لندن برود. وکیل این شعبده‌باز مشهور، اتهامات را کاملا مردود دانست.

مایکل داگلاس:

این بازیگر 73 ساله که با فیلم‌های بیشماری همچون Fatal attraction، Game و Basic Instinct شناخته می‌شود، توسط <سوزان براودی> که یک نویسنده است، به تعرض جنسی متهم شده است. <براودی> مدعی شده که در زمان همکاری با کمپانی فیلمسازی <داگلاس> در دهه 80،  این بازیگر در مورد ظاهر او اظهار نظرهای جنسی کرده و حتی اقدام به خودارضایی کرده است. <داگلاس> ادعاها را رد کرده است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *