اخباراخبار کانادا

فرش قرمز ترودو برای تروریست های کانادایی

اتاوا- دوشنبه 22 اکتبر، انتخابات شهرداری ها در سراسر انتاریو برگزار شد. بسیاری از افرادی که در اتاوا کار می کنند در مسیر محل کار خود از کنار بنای یادبود قربانیان جنگ که در مقابل پارلمان قرار دارد عبور کردند. محلی که 4 سال قبل در 22 اکتبر، ناتان سیریلو در برابر آن به نگهبانی ایستاده بود. این نظامی سابق، توسط تروریست اسلامگرا به خاک و خون کشیده شد.

با بازگشت داعشی ها به کانادا، جاستین ترودو موضع مدارا را در مورد این به اصطلاح کانادایی ها پیش گرفته است. آن هم علیرغم قتل وحشیانه سیریلو و جنایاتی که در سوریه و عراق مرتکب شده اند. داعشی های کانادایی در عملیات تروریستی مانند سر بریدن، تجاوز، شکنجه، زنده سوزاندن اسرا و پرتاب همجنسگرایان از بام ساختمان ها شرکت داشتند. اما ترودو تروریست های مرد و زنی که با پیروی از اسلام رادیکال بر علیه دشمنان خلافت داعش جنگیدند را اعضای ارزشمند جامعه کانادا تلقی می کند و حتی معتقد است که می توانند به مبارزه با افراط گرایی در کانادا کمک کنند. ترودو می گوید: <می دانیم که کسی که پیرو این ایدئولوژی بوده و سپس از آن برگشته می تواند به جلوگیری از گرایش نسل آینده و جوانان به افراط گرایی کمک کند.>

آیا ترودو دکترای روان شناسی داشت و ما نمی دانستیم؟

هرگز نخواهیم دانست که آیا قاتل سیریلو یعنی مایکل زیهف بیبو که از داعش الهام گرفته بود، یکی از آن اعضای ارزشمند جامعه از دید ترودو بود یا خیر؟ زیرا بیبو پس از قتل سیریلو با شلیک دو گلوله از پشت، به طرف ساختمان پارلمان دوید، نگهبان را مجروح کرد  و دقایقی بعد در درگیری مسلحانه با پلیس به هلاکت رسید.

حال یکی دیگر از داعشی های کانادایی که در اسارت نیروهای کرد می باشد، خواهان بازگشت هرچه سریع تر به کشور می باشد. او که 4 ماه گذشته را در اسارت به سر برده از اعمال جنایتکارانه اش ابراز ندامت نکرده و به گفته خودش صرفا از همه چیز خسته شده است!

با رویکرد لیبرال ها، بایستی به زودی انتظار بازگشت اعضای ارزشمند جامعه کانادایی به کشور را داشته باشیم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

 

نصب اپلیکیشن ایران جوان