صفحه اصلی / فرهنگ و هنر / عشق های آتشین و روابط نافرجام عالم سرگرمی سازی طی تابستان سال جاری

عشق های آتشین و روابط نافرجام عالم سرگرمی سازی طی تابستان سال جاری

Behnam Marfou

تابستان امسال شاهد جرقه زدن عشق بین چند چهره مشهور و در عین حال پایان رابطه زوج های دیگر بودیم. در اینجا مروری داریم به چند مورد از دلدادگی ها و جدایی های پر سر و صدا.

 

جذاب ترین زوج های عالم سرگرمی سازی

جنیفر لوپز و الکس رودریگز را می توان قدرتمندترین و بانفوذترین زوج حال حاضر عالم سرگرمی سازی دانست. زوجی که در کنار یکدیگر فوق العاده به نظر می رسند. با توجه به رابطه عاشقانه قبلی لوپز با کسپر اسمارت به مراتب جوان تر از خودش، می توان حسن سلیقه لوپز در انتخاب مردی جذاب و جاافتاده مانند رودریگز را تحسین کرد. رودریگز و لوپز که از ازدواج های قبلی شان صاحب فرزند می باشند، بارها همراه فرزندان شان به سفر دسته جمعی رفته و در ملاء عام ظاهر شده اند.

بعد از این زوج، می توان از اسکارلت جوهانسن و کالین جاست، نام برد. زوج جوان متشکل از جی جی حدید و زین ملک هم مکان سوم جدول جذاب ترین زوج های مشهور را اشغال کرده اند. بعد از آنها سلنا گومز و دوست پسر خواننده اش The Weeknd قرار دارند.

 

جدایی های پر سر و صدای تابستان امسال

کریس پرت و آنا فاریس، زوج ایده آلی به نظر می رسیدند. اما شهرت بسیار زیاد (بخصوص برای کریس پرت) آتش به جان زندگی زناشویی شان انداخت و باعث دور شدن و فاصله گرفتن تدریجی آنها از یکدیگر شد.

رابطه عاشقانه الون ماسک و آمبر هرد (همسر سابق جانی دپ) نیز به سرانجام نرسید. آنها دوری و مشغله کاری فراوان را عامل جدایی اعلام کردند.

 

زوج های تازه

بن افلک و لیندسی شوکاس در صدر جدول زوج های جدید قرار می گیرند. افلک مدتی پس از نهایی شدن جدایی اش از جنیفر گارنر، زن جدیدی را وارد زندگی اش کرده است. هرچند شایع شده که رابطه آنها از مدت ها قبل (از سال 2013) و هنگامی که هر دو متاهل بودند، آغاز شده بود.

نینا آگدال و لئوناردو دیکاپریو نیز بعد از جدایی هر کدام به راه خود رفتند. نینا (مدل 25 ساله) پس از بر هم خوردن رابطه اش با بازیگر مشهور به سراغ مردی جوان به نام برینکلی کوک 22 ساله رفت.

اما لئوناردو دیکاپریو نیز بی کار ننشست و باز هم به سراغ سوپرمدل دیگری رفت. این زیباروی جوان کسی نیست جز لورنا رئی 23 ساله.

Ata Tamjidi

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *