اخباراخبار کانادا
موضوعات داغ

عشق اینترنتی برای مرد کانادایی صد و چهل و سه هزار دلار آب خورد

ادمونتون- مرد ساکن ادمونتون پس از آشنا شدن با زنی مو مشکی به نام دبورا، تصور کرد که عشق زندگی اش را یافته، غافل از اینکه ابراز عشق دبورا دروغی بیش نبود.
مرد کانادایی به نام کان، طی رابطه اینترنتی یکساله با دبورا، 143 هزار دلار از پول اش را از دست داد. کان امیدوار است که با به اشتراک گذاشتن سرگذشت اش، مانع قربانی شدن مردان دیگر بشود. آنچه برای او اتفاق افتاد، برای ده ها و شاید هم صدها کانادایی دیگر نیز رخ داده است.

پلیس تنها در سال 2018، به 18 مورد کلاهبرداری عشقی رسیدگی کرد. قربانیان مجموعا 1.1 میلیون دلار از سرمایه شان را از دست دادند. پلیس در سال 2017 نیز به 10 مورد کلاهبرداری به ارزش 397 هزار دلار رسیدگی کرد.

به گفته کان، دبورا مدعی شد که شهروند آمریکایی است و به عنوان مهندس کامپیوتر در خارج از کشور کار می کند و یک پسر 9 ساله دارد. او در چند نوبت، مبالغ مختلفی پول از کان درخواست کرد تا به اصطلاح هزینه های درمانی و مخارج سفر خود را پرداخت کند. وقتی کان اولین درخواست او برای 600 دلار پول را رد کرد، دبورا تماس اش را با او قطع کرد. وقتی ماه ها بعد مکاتبات شان از سر گرفته شد، بار دیگر مبلغی پول از کان درخواست کرد.

او هم 100 دلار برای خرید گوشی موبایل برای دبورا ارسال کرد. حدود یک سال بعد، دبورا مدعی شد که از محل کارش اخراج شده و برای خرید بلیط بازگشت به آمریکا 1 هزار و 500 دلار پول احتیاج دارد. کان این مبلغ را پرداخت، اما یک روز بعد قیمت بلیط افزایش یافت و کان مجبور شد مابه التفاوت را نیز بپردازد. پس از مدتی دبورا مدعی شد که پسرش به مالاریا مبتلا شده و مدتی بعد هم گفت که در سانحه رانندگی مجروح شده و باید صورتحساب بیمارستان را بپردازد.
جالب اینکه دبورا، طی مکاتبات شان، تصویر صورتحساب بانکی و حتی عکس X-ray را برای کان فرستاد و مدعی شد که شیفته سخاوت کان شده و می خواهد باقی عمر را در کنار او سپری کند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

ایران جوان را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

  • 6
  • 0