فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

عذرخواهی دختر شایسته‌ آمریکا از دختر شایسته‌ ویتنام

دختر شایسته‌ آمریکا، به اینستاگرامش رفته تا به خاطر سخنانی که در مورد دو نفر دیگر از شرکت‌کنندگان مسابقه‌ ملکه‌ی زیبایی جهان بر زبان آورده، عذرخواهی کند.

سارا رز سامرز که به عنوان نماینده‌ آمریکا در این مسابقه شرکت کرده، چندی پیش در کنار فرانسیسکا هانگ> دختر شایسته‌ استرالیا، در یک ویدئوی لایو در اکانت والریا مورالس دختر شایسته‌ کلمبیا، حضور یافت. در این ویدئو، او در ابتدا می‌گوید که هِهِن نیه دختر شایسته‌ ویتنام تظاهر می‌کند که انگلیسی بلد است و سپس از حرکت سر او و لبخند او تقلید می‌کند. کمی پس از آن، او می‌گوید که دلش برای رِرن سینات دختر شایسته‌ کشور کامبوج می‌سوزد، چرا که او اصلا انگلیسی بلد نیست و هیچکس در گروه نیز، به زبان او سخن نمی‌گوید> و می‌افزاید:< فکرش را بکن…فرانسیسکا گفت که این موجب انزوای او خواهد شد و درست می‌گفت. بیچاره نماینده‌ کامبوج>.

اما حالا او نه تنها عذرخواهی کرده، بلکه با این پست، عکسی را به اشتراک گذاشته که در آن، او و دختران شایسته‌ کلمبیا و استرالیا، دختران شایسته‌ کامبوج و ویتنام را در آغوش گرفته‌اند. او می‌نویسد: <من، در آن لحظاتی که قصد داشتم شجاعت برخی از خواهرانم را بستایم، چیزی گفتم که اکنون دریافته‌ام که می‌تواند بی‌احترامی به شمار برود. و از این بابت، عذرخواهی می‌کنم>. او می‌افزاید: <همه‌ی زندگی من، دوستان من و شغلم دور این موضوع شکل گرفته، که من یک زن دلسوز و مهربان هستم. هرگز عمدا کسی را آزار نداده و نمی‌دهم. من برای فرصتی که به من داده شده، تا با دختران شایسته‌ کامبوج و ویتنام، در این مورد مستقیما صحبت کنم، سپاسگذارم. این‌ها لحظاتی هستند که برای من بیشترین ارزش را دارند>.

ظاهرا این عذرخواهی مورد پذیرش قرار گرفته، چرا که هم نیه و هم سینات، عکس اینستاگرام سامرز را، در صفحه‌های خودشان به اشتراک گذاشته‌اند.

پس از انتشار ویدئوی لایوی که برای دختر شایسته‌ آمریکا دردسرساز شد، برخی از کاربران اینستاگرام، رفتار او را به رجینا جرج کاراکتری در فیلم مشهور Mean Girls تشبیه کرده بودند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

 
 

نصب اپلیکیشن ایران جوان