صفحه اصلی / اخبار / شکایت دانشجوی جوان از راننده <اوبر> به دلیل ایجاد مزاحمت

شکایت دانشجوی جوان از راننده <اوبر> به دلیل ایجاد مزاحمت

behzad-azizi

واترلو/انتاریو- هانا کراسگرو، دانشجوی 20 ساله دانشگاه وسترن، اندکی پس از نیمه شب 23 اکتبر، پس از رسیدن به خانه و آماده شدن برای خواب، با صدای ضرباتی که به درب خانه زده شد، به گمان اینکه یکی از 4 همخانه ای هایش پشت درب است، آن را باز کرد، اما پشت درب با راننده Uber  که دقایقی قبل او را به خانه رسانده بود روبرو شد. کراسگرو می گوید که راننده در طی سفر چند دقیقه ای از رستورانی در خیابان Richmond row به خانه اش، چندین بار شماره تلفن وی را پرسید. اما هانا از دادن شماره تلفن امتناع کرد. اما گویا راننده دست بردار نبود و پس از رساندن مسافر به مقصد، به درب خانه او مراجعه کرد. کراسگرو که از دیدن راننده پشت درب منزل شوکه شده بود، نگران شد و برای امنیت جانی اش، شماره را به راننده داد و به سرعت داخل خانه شده و درب را بست.

هانا روز بعد ایمیلی برای Uber  ارسال کرد تا از رفتار نامناسب و مزاحمت راننده شکایت کند. شرکت کرایه 7 دلاری را به وی بازگرداند، اما کراسگرو که برای رفت و آمد از منزل به دانشگاه به طور مرتب از Uber استفاده می کند، از واکنش مسوولین راضی نبود. او عصر همان روز دو تماس تلفنی از یک شماره ناشناس دریافت کرد، ولی به تلفن جواب نداد. راننده حوالی ساعت 6 بعد از ظهر برای دومین بار به منزل هانا رفت. یکی از دوستان هانا درب را به روی یک مرد ناشناس باز کرد. این مرد، مدعی شد که کراسگرو تاکسی سفارش داده است. در حالی که او قصد بیرون رفتن از خانه را نداشت. کراسگرو بلافاصله با پلیس تماس گرفت و موضوع را گزارش کرد. سپس برای دومین بار با Uber تماس گرفت تا از راننده شکایت کند.

کراسگرو به دلیل عدم دریافت پاسخ دقیق از Uber، پروفایل راننده مزاحم را در فیسبوک به اشتراک گذاشت و به مسافران زن در مورد استفاده از این راننده هشدار داد. پیام کراسگرو تا به این لحظه بیش از 3 هزار بار به اشتراک گذاشته شده است.

به دنبال پیگیری های مکرر کراسگرو با Uber، بالاخره مشخص شد که این شرکت همکاری اش را با راننده قطع کرده است.  

کراسگرو می گوید که همچنان نگران امنیت خود می باشد، زیرا راننده مزاحم از محل زندگی او اطلاع دارد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *