Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
صفحه اصلی / فرهنگ و هنر / شاهزاده‌هایی که هنوز مجردند!

شاهزاده‌هایی که هنوز مجردند!

banner-niazmandiha2

 

شاهزاده <هری> روز شنبه با ازدواجش با همسر آمریکایی‌اش <مگان مارکل> – که اکنون <دوشس ناحیه‌ ساسِکس> نامیده می‌شود– قلب بسیاری از دختران را در سراسر دنیا شکست و امیدشان را ناامید کرد. اما دختران جوان نباید ناامید باشند، زیرا که هنوز بسیاری از شاهزادگان در سراسر دنیا هستند که کاملا مجرد هستند و می‌توانند به رویای پرنسس شدن شما، واقعیت ببخشند.

شیخ حمدان بن محمد بن رشید المکتوم، ولیعهد دبی

این شاهزاده‌ 35 ساله، دومین پسر شیخ <محمد بن رشید المکتوم>، نخست وزیر امارات متحده عربی و حاکم شهر <دوبی> است. این شاهزاده‌ میلیاردر، بیشتر با نام <فزه> شناخته می شود، و گاهی علایقش را با شش میلیون پیروش در اینستاگرام، به اشتراک می گذارد. این علایق شامل: دوچرخه سواری، شیرجه و شنا، اسب‌سواری و سفر می‌شوند.

 

حسین بن عبدالله، ولیعهد اردن

او که 23 ساله است، پسر عبدالله دوم است که از سال 1999 پادشاه کشور <اردن> بوده است. شاهزاده <حسین> جانشین پدرش در پادشاهی خواهد بود. جدا از علاقه‌ او به ورزش‌های خطرناک – که در اینستاگرامش هویداست–، او همچنین به خدمات اجتماعی و کمک به خیریه‌ها نیز متعهد است.

 

شاهزاده فیلیپ از یونان و دانمارک

گرچه خانواده سلطنتی این شاهزاده دانمارکی، 19 سال پیش از تولد او، از <یونان> به <لندن> تبعید شدند، شاهزاده <فیلیپ> همچنان از نسل شاهان و ملکه‌ها می‌آید. این شاهزاده‌ 32 ساله، جوان ترین پسر شاه <کنستانتین دوم>، آخرین پادشاه یونان است.

 

شاهزاده <نیکلای> از دانمارک

این شاهزاده‌ جوان دانمارکی، بزرگترین پسر شاهزاده <خواکیم> و نخستین همسرش <الکساندرا>، کنتس ناحیه‌ <فردریکزبورگ> است. او همچنین یک مدل است و در فوریه 2018 در شوی مد Burberry در لندن نیز حضور یافت.

 

شاهزاده <خواکیم> از بلژیک

<خواکیم> جوان ترین پسر شاهدخت <استرید> و آرچ‌دوک <لورنز> از <اتریش> است و در خط وارثین پادشاهی، در جایگاه نهم قرار دارد. شاهزاده‌ 26 ساله، به کالج Malvern در لندن رفته و اکنون به عنوان افسر ارشد، در نیروی دریایی <بلژیک> خدمت می‌کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *