اخباراخبار کانادا

سید یاشار طلوعی اتهام رانندگی در حالت مستی منجر به فوت دانشجوی بیست و یک ساله را پذیرفت

تورنتو- طلوعی 22 ساله، ساکن نیومارکت که با اتهام رانندگی تحت تاثیر الکل منجر به فوت جولیا باسیو در سانحه رانندگی روبرو شده بود، اتهامات وارده را پذیرفت. باسیو، از فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه یورک بود. 

سانحه رانندگی 11 ماه قبل در نزدیکی خانه باسیو رخ داد. حوالی ساعت 9 و 30 دقیقه شب 18 آگوست 2018، طلوعی که با اتومبیل تویوتا کمری در مسیر شمال به جنوب خیابان Bayview در حرکت بود، با شورلت کروز که باسیو مسافر آن بود برخورد کرد. باسیو در دم جان سپرد و دوست پسرش که رانندگی شورلت را به عهده داشت به شدت مصدوم شد. در این سانحه دوست دختر طلوعی نیز به شدت آسیب دید، اما طلوعی جراحت جزئی برداشت. شدت برخورد به حدی بود که یکی از اتومبیل ها تقریبا به دو نیم شد. 

طلوعی در محل سانحه بازداشت و به دلیل امتناع از انجام تست تنفسی به قرارگاه پلیس منتقل شد. وی با 12 اتهام، از جمله رانندگی تحت تاثیر الکل، رانندگی خطرناک منجر به فوت و رانندگی خطرناک منجر به جراحت روبرو شد. 

ایرینا باسیو، مادر جولیا در گفتگو با خبرنگاران گفت: هرگز در زندگی بد کسی را نخواسته ام… اما احساس می کنم که نمی توانم این آدم (طلوعی) را ببخشم… نمی توانم!

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!