صفحه اصلی / اخبار / سه نوجوان به جرم شعارنویسی ضد یهودی در وان – انتاریو بازداشت شدند

سه نوجوان به جرم شعارنویسی ضد یهودی در وان – انتاریو بازداشت شدند

Leeza

وان- ماموران واحد جرایم ناشی از نفرت در اداره پلیس ناحیه یورک، 29 ژوئن، اندکی قبل از ساعت 8 صبح به Woodbridge College وان (واقع در نزدیکی بزرگراه HWY 7 و Islington Ave.) اعزام شدند تا تحقیقات خود در مورد فرد یا افرادی که بر روی دیوار Woodbridge College شعارها و تصاویر نژادپرستانه بر ضد یهودیان و سیاه پوستان و همچنین شعارهای ضد همجنسگرایان  کشیده بودند را آغاز کنند. بر روی دیوار، تصویر صلیب شکسته و برج های دوقلوی نیویورک که بر بالای آن <11 سپتامبر (911) کار یهودی ها بود> نوشته شده بود، نقش بسته بود.

در نتیجه تحقیقات، مشخص شد که سه نوجوان اندکی قبل از نیمه شب 28 ژوئن وارد محوطه موسسه آموزشی شده و با استفاده از اسپری، بر روی دیوار شعارنویسی کرده بودند. هر سه نوجوان متهم، خود را به اداره پلیس تسلیم کرده و 24 جولای در دادگاهی در نیومارکت حاضر خواهند شد.

اداره پلیس یورک با صدور بیانیه ای خبری، تاکید کرد: جرایم ناشی از نفرت به هیچ وجه تحمل نمی شوند. اینگونه جرایم نه تنها اعضای جوامعی که مورد حمله قرار داده شده اند را آزار می دهد، بلکه کل اعضای جامعه را متاثر می کنند. ما به وان به عنوان یکی از امن ترین جوامع کانادا افتخار کرده و با هرگونه تعصب، تبعیض و نفرت پراکنی مقابله خواهیم کرد.

پلیس از کسانی که اطلاعاتی در این مورد در اختیار دارند خواست که با اداره پلیس منطقه تماس بگیرند.


یک نطر

  1. بهتر بود به مسلمان بودن این سه نوجوان هم اشاره می کردید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *