اخباراخبار کانادا

ساختمان های اداری دان تاون تورنتو همچنان خالی و سوت و کور! 

 

تورنتو- بر اساس یک شاخص جدید که تردد پیاده روزانه در نزدیکی ساختمان های تجاری در شهرهای عمده آمریکای شمالی را دنبال می کند، اکثریت قریب به اتفاق کارمندان اداری در تورنتو هنوز از خانه کار می کنند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، تعداد افرادی که بطور روزانه به دفاتر کار دان تاون مراجعه می کنند، همچنان 86 درصد کمتر از آمار یک هفته قبل از اولین لاک داون پاندمی است. 

برای مثال شاخص 6 سپتامبر نشان می دهد که روزانه 4063 نفر به ساختمان های اداری مراجعه کردند، در حالی که این تعداد در 2 مارچ سال گذشته، 28 هزار و 660 نفر بود. 

به گفته آویسون یانگ، در هفته 20 ژانویه  2020، ترافیک پیاده به ساختمان های اداری به اوج خود رسید. یعنی هنگامی که روزانه 35 هزار و 528 مراجعه کننده وارد ساختمان های محل استقرار بانک ها، شرکت های مشاوره ای، مالی، مهمان نوازی، بیمه، موسسات غیرانتفاعی، ارتباطات و غیره شدند. 

با اینکه ترافیک پیاده در مرکز شهر تورنتو در حال افزایش است، اما هنوز به سطح قبل از همه گیری نرسیده است. 

 

 

اما تورنتو تنها شهری نیست که چنین وضعیتی را تجربه می کند. در واقع ترافیک پیاده در تمام شهرهای مورد مطالعه بطور میانگین بیش از 76 درصد کاهش یافته است.  

در نظرسنجی اوایل سال جاری، حداقل 80 درصد از کارمندان اداری در کانادا، موافق بازگشت نیمه وقت به دفاتر کار یا ایجاد یک مدل ترکیبی بودند.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست