اخباراخبار کانادا

ساب وی تورنتو عاجز از پیشگیری خودکشی در ایستگاه ها

تورنتو- با افزایش موارد اقدام به خودکشی در ایستگاه های TTC، مسوولین شرکت حمل و نقل عمومی به دنبال یافتن راهکارهایی برای جلوگیری از این اقدام و نجات جان انسان ها می باشند.
با اینکه موارد خودکشی از سال 1954 و با راه اندازی سیستم مترو، رخ داده است، اما تعداد آنها طی چند سال اخیر افزایش یافته است. متاسفانه TTC اطلاعات کافی برای شناسایی انگیزه افراد از اقدام به خودکشی در ایستگاه ها را در اختیار ندارد. زیرا تحلیل های روانکاوانه در مورد علت این خودکشی ها نه از سوی پزشکی قانونی و نه آژانس بهداشت عمومی تورنتو انجام نمی شوند.

مسوولین شرکت از مدت ها پیش معتقدند که تنها راه پیشگیری از خودکشی در ایستگاه های مترو، نصب حصار یا مانع فیزیکی بین سکو و ریل می باشد. راهکاری پرهزینه که علیرغم برخوردار بودن از حمایت سیاسی، پولی برای اجرای آن وجود ندارد. چند ایده کم هزینه تر دیگر، از جمله نصب آثار هنری آرامش بخش، پوسترهای اطلاع رسانی در مورد خدمات مشاوره روانی در دسترس و غیره تاکتیک هایی هستند که می توانند افرادی که دچار بحران روحی شده اند را آرام کنند. شرکت همچنین اعزام داوطلبانه مشاوران روانی به ایستگاه ها جهت برقراری ارتباط با فرد مضطرب یا در شرایط روحی نامناسب را بررسی می کند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *