صفحه اصلی / اخبار / زن داعشی سابق: بچه دار شدم تا قاتل جهادی تربیت کنم!

زن داعشی سابق: بچه دار شدم تا قاتل جهادی تربیت کنم!

Leeza

آمریکا- تانیا چودری، مادر 5 فرزند، همسر سابق یکی از فرماندهان آمریکایی داعش به نام جان گئورگیلاس، پس از حملات 11 سپتامبر به افراط گرایی روی آورد. او دلیل گرایش به اسلام افراطی را، رفتار نژادپرستانه با خود و همچنین نفرت از غرب اعلام کرد و گفت که چگونه جذب جهاد و آرمان ایجاد خلافت اسلامی شد.

همانطور که گفته شد، او همسر یک داعشی غربی بود و می گوید که فقط با هدف تربیت سربازان آینده برای داعش و خلافت اسلامی بچه دار شد.

تانیا چودری 33 ساله، که یکی از 5 فرزند یک خانواده بنگلادشی-انگلیسی است و هم اکنون در تگزاس زندگی می کند، می گوید: این بچه ها را فقط با هدف خدمت به الله، مسلمانان و مجاهدین به دنیا آوردم. آرزوی ما این بود که سرزمین خود را داشته باشیم و فرزندان مان را به عنوان سربازان آینده خلافت تربیت کنیم.

چودری می افزاید: 17 ساله بودم که حملات 11 سپتامبر رخ داد. بعد از آن بود که به گرایشات افراط گرایانه روی آوردم. در حالی که همیشه رفتارهای نژادپرستانه غربی ها را بر علیه خود و خانواده ام تجربه کرده بودم. چند سال بعد در طی شرکت در راهپیمایی بر ضد جنگ عراق، با یک موسسه همسریابی اسلامی آشنا شدم. اینگونه بود که به گئورگیلاس، تنها فرزند پسر یک پزشک ارتش آمریکا به نام تیموتی گئورگیلاس و همسرش مارتا، معرفی شدم. گئورگیلاس که هم اکنون مردی 44 ساله است، در دوران نوجوانی جوانی شرور و اغتشاش گر بود و اندکی بعد از حملات 11 سپتامبر به اسلام گروید.

این زوج در سال 2004 با یکدیگر ازدواج کرده و تا سال 2013 صاحب 3 فرزند شدند. پس از به دنیا آمدن فرزند سوم، به فکر سفر به سوریه و ملحق شدن به داعش افتادند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *