صفحه اصلی / فرهنگ و هنر / ریچل وودز جزئیات تجاوز به خودش را برای کنگره بازگو می‌کند!

ریچل وودز جزئیات تجاوز به خودش را برای کنگره بازگو می‌کند!

Razi-Clinic

اوان ریچل وودز، بازیگر سریال West World، روز سه‌شنبه تجربه‌های شخصی‌اش را در مورد خشونت خانگی و تعرض جنسی برای اعضای کنگره آمریکا شرح داد. او این تصمیم  را برای حضور در کنگره، در جهت حمایت از تصویب قانونی در مورد حقوق قانونی قربانیان تعرض جنسی گرفته بود.

خانم وودز در این جلسه گفت که دو مورد خشونت و تعرضی که به او شده، مثل زخم هایی در روان اوست که هر روز حسشان می کند. او گفت: تجربه‌ من در خشونت خانگی، یک روند زهرآگین تعرض فکری، جسمی و جنسی بود که به آهستگی آغاز شد و به تدریج گسترش یافت. این روند شامل تهدید به کشتن من، شکنجه روانی و شستشوی مغزی من و بیدار شدن کنار مردی بود که ادعا می‌کرد عاشقم است؛ مردی که سپس به پیکر نیمه‌جانم تجاوز می‌کرد.

او در ادامه گفت: بدتربن بخش آن، مراسم بیمارگونه‌ ای بود که در آن، او دست ها و پاهای مرا می‌بست، کتکم می‌زد و به من حرف‌های رکیک می‌زد و آنقدر این کار را می‌کرد تا باور کند که من عشقم را به او ثابت کرده‌ام.

خانم وود می‌گوید چندی بعد در یک بار و در یکی از کمدهای انبار، دوباره به او تجاوز جنسی شد؛ این موضوع پس از بسته شدن بار اتفاق افتاد. او در حضور نمایندگان گفت: حتی یک روز هم برایم نمی‌گذرد بدون اینکه کلمات این مرد در گوشم تکرار نشود که در حالی که به من تجاوز می‌کرد می‌گفت: هیچ طوریت نمی‌شه، هیچ طوریت نمی‌شه… و من فریاد می‌زدم که رهایم کند ولی فریادهایم به جایی نمی‌رسید.

خانم وود می‌گوید در نتیجه این اتفاقات، او دچار افسردگی، اعتیاد، ترس از محیط های شلوغ و کابوس‌های شبانه شده است.

خانم وود می‌گوید که کشمکش‌های روحی‌اش باعث شده دو بار دست به خودکشی بزند و سپس به دنبال کمک‌های روان‌ درمانی باشد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *