فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

رژیم کربوهیدراتی جنیفر و دوست پسرش

جنیفر لوپزخواننده‌ لاتین‌تبار و دوست‌پسرش الکس رودریگز، رابطه‌شان را از ماه‌های آغازین سال 2017، شروع کردند. این خواننده‌ 49 ساله، در تصاویری که به تازگی منتشر کرده، سرش را روی شانه‌ دوست پسر 43 ساله‌اش گذاشته، و می‌گوید که آن دو مدتی است که کربوهیدرات نمی‌خورند. رودریگز هم یکی از عکس‌ها را در اینستاگرام خود منتشر کرده و زیر آن نوشته: <به خاطر نخوردن کربوهیدرات، بی‌حال شده‌ایم>.

در همین حال، لوپز تایید کرده که به همراه دوست پسرش، یک رژیم 10 روزه گرفته‌اند که در آن، شخص باید شکر و خوراک‌های حاوی کربوهیدرات را، به کلی از غذای روزانه حذف کند. این خواننده‌ مشهور، می‌گوید که حالا موفقیت در این مسیر را، با یک ضیافت مفصل جشن گرفته است؛ ضیافتی که عکس های آن را در اینستاگرام خود پست کرده است. در این عکس‌ها، یک میز شام دیده می‌شود که از سر تا ته آن، با غذاهای مختلفی مانند بال مرغ و پیتزا پر شده و زیر آن نوشته: <ارزش صبرکردن را داشت>. دوست پسر او نیز، با به اشتراک گذاشتن عکسی دیگر، نوشته: <شما چطور رژیم 10 روزه‌تان را به پایان رساندید؟>.

این ستاره‌ بیس‌بال، در جریان گفتگویی با USA Today از دشواری‌های این چالش سخن گفته و این رژیم لاغری 10 روزه را، وحشتناک توصیف کرده است. او در این گفتگو، همچنین از لوپز سخن گفته و او را به عنوان الگوی زنان دیگر، معرفی می‌کند و می‌گوید که لوپز به زنان می‌آموزد که لازم نیست خود را محدود کنند. او در ادامه، می‌گوید که لوپز، موفق شده که واژه‌ <نه> را، از واژه‌نامه‌ خود حذف کرده و <نمی‌توانم> را به <می‌توانم> تبدیل کند.
لوپز در مصاحبه‌های پیشین تاکید کرده بود که خود را همچنان به صورت همان دختری می‌بیند که در منطقه‌ Bronx نیویورک به دنیا آمد. او می‌گوید: <گرچه من اکنون به دور دنیا سفر کرده‌ام و در لس‌آنجلس زندگی می‌کنم، اما هنوز خودم را، اهل نیویورک می‌دانم>.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *