فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

رز مک‌گاون: جنبش <می تو> یک دروغ بزرگ است

رز مک‌گاون بازیگر سینما و تلویزیون آمریکا، که بسیاری او را با سریال Charmed می‌شناسند، به تازگی در مورد جنبش MeToo اظهارنظر جدیدی کرده است. این بازیگر 45 ساله، در گفتگویی با روزنامه‌ Sunday Times در این باره می گوید :<همه‌ ادعاهای این جنبش، چرند و مزخرف هستند. کل این جنبش یک دروغ بزرگ است. این‌ها از این جنبش بهره‌جویی می‌کنند، که درباره خودشان و زندگی‌شان، احساس بهتری کنند>. او در ادامه می‌گوید: <من این آدم ها را خوب می‌شناسم. می‌دانم که بزدل و ترسو هستند و تنها به این فکر می‌کنند که ظاهر قضیه را، خوب نگه دارند. همین مقدار برایشان کافی است. من آنها را قهرمان نمی‌دانم، به نظر من آنها مشتی بی‌عرضه هستند>.

اظهارنظرهای این بازیگر، پس از آن می‌آید که یک سال پیش، او مدعی شد هاروی واینستین به او تعرض جنسی کرده، و به این ترتیب، به جنبش MeToo اعتبار بیشتری بخشید و به پیشروی آن کمک کرد. مک‌گاون همچنین دیدگاهش در مورد مریل استریپ ستاره‌ سینمای آمریکا را نیز، تغییر داده است. استریپ که 69 سال دارد، در ماه دسامبر سال گذشته، گفته بود که تا آن لحظه، از کارهایی که واینستین کرده، کاملا بی‌خبر بوده است. اما مک‌گاون در این گفتگو با Sunday Times می‌گوید که این موضوع غیرممکن است، زیرا استریپ سال‌ها با واینستین همکار بوده است.

مک‌گاون همچنین درباره‌ دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا و هواداران او، نیز اظهارنظر کرده است. او توضیح می‌دهد که گرچه هواداران ترامپ، درباره‌ بسیاری از مسایل، اشتباه فکر می‌کنند، اما یک مساله هست که آنها درست دریافته‌‌اند. او می‌گوید: <آنها از هالیوود تنفر دارند، زیرا می‌گویند که هالیوود یک جو لیبرال افراطی دارد، و آنها صد در صد درست فکر می‌کنند. مشتی لیبرال افراطی، هالیوود را به اشغال خود درآورده‌اند. این افتضاح است و آنها، ته دلشان، از این افتضاح آگاه هستند>. او توضیح می‌دهد که زندگی‌های به گفته او توخالی اهالی هالیوود، تنبیه آنها است. او همچنین درباره‌ آلیسا میلانو همبازی اش در سریال Charmed و حمایت او از MeToo گفته که این بازیگر را، یک دروغگو می‌داند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

ایران جوان را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

  • 5
  • 0
  • 7
  • 0
  • 21
  • 0
  • 9
  • 0