فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

دونالد ترامپ پسر: جنبش <من هم همینطور> زندگی‌ها را ویران می‌کند

دونالد ترامپ دوم، پسر رئیس‌جمهور آمریکا می‌گوید در مورد آثار مخرب جنبش MeToo  او بیشتر نگران پسرانش است تا دخترانش. آخر هفته‌ گذشته، دونالد و دوست دخترش کیمبرلی گویلفویل، که مجری پیشین شبکه‌ خبری Fox News بود، با تلویزیون Daily Mail گفتگو کردند. در این گفتگو، این زوج گفتند باور دارند که اتکای شکایت‌نامه‌ها و ادعاهای مربوط به تعرض جنسی بر گواهی زبانی افراد، می‌تواند زندگی‌های بسیاری را به نابودی بکشاند. دونالد که اکنون پدر پنج فرزند (دو دختر و سه پسر) است، گفت آنچه او را نگران می‌کند این است، که پسرانش دارند در این دوره‌ جنبش MeToo بزرگ می‌شوند. او و دوست‌دخترش، هر دو هشدار دادند که بازی‌های سیاسی واشنگتن، دارد روی قضاوت کمیته‌ قاضیان مجلس سنا، در هنگامه‌ رسیدگی به اتهامات برد کاوانا و تایید پست دادستان کل برای او، تاثیر می‌گذارد. اشاره‌ او، به اتهامات جنسی است که علیه کاوانا مطرح شده و مجلس سنا را درگیر کرده است.

دونالد ترامپ پسر، گفت: <من هم پسر دارم هم دختر. و با دیدن آنچه در دوره‌ MeToo روی می‌دهد، می‌گویم اوضاع ترسناکی است، و من برای پسرانم بیشتر نگران هستم>.

این زوج، این نخستین گفتگوی مشترک شان با رسانه‌ها را، در جریان حضورشان در ایالت مونتانا برای کارزار انتخاباتی مت روزندیل، نامزد حزب جمهوریخواه انجام دادند. پسر رئیس‌جمهور آمریکا، در گردهمایی و سخنرانی روزندیل شرکت کرد و سپس به همراه او به سفری یک ساعت و نیمه به میدان تیر رفتند.

گویلفویل نیز در این گفتگو بر لزوم کشف حقایق در مورد اتهام تعرض جنسی کاوانا تاکید کرد و گفت: <پس از گذشت 35 سال از این کارهایی که کاوانا به آنها متهم شده، کشف حقیقت سخت است، اما نباید آن را نادیده گرفت>.

ترامپ پسر و گویلفویل از ماه اپریل و پس از آن با هم رابطه برقرار کردند که همسر دونالد، پس از 12 سال زندگی با او، از وی جدا شد. ونسا ترامپ که فرزندانی را نیز با دونالد دارد، گفت این تصمیم را به خاطر برخی اختلاف نظرها گرفته است.

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *