اخباراخبار کانادا

دولت فورد تخفیف مالیاتی برای بیزنس های کوچک بحران زده طی پاندمی را مجددا اعلام کرد

 

 

تورنتو- به نقل از 680 News: دولت انتاریو در لایحه بودجه 2020 انتاریو که اخیرا معرفی شد، انعطاف پذیری بیشتری به شهرداری ها برای ارائه تخفیف های مالیات بر املاک به مشاغل کوچک اعطا کرده است. 

داگ فورد، رئیس دولت انتاریو که در کنار جان توری (شهردار تورنتو) و راد فیلیپس (وزیر دارایی انتاریو) در کنفرانس خبری شرکت کرده بود، گفت انتاریو، 385 میلیون دلار تخفیف مالیات بر املاک شهری و استانی برای مشاغل کوچک در نظر گرفته است. زیرا مشاغل مستقل کوچک ارکان اصلی اقتصاد انتاریو هستند، اما بسیاری از آنها به دلیل پاندمی با مشکلات جدی روبرو شده و برای بقاء تلاش می کنند. 

فورد گفت: شرکای شهرداری ما با ایده حمایت بیشتر از مشاغل کوچک از طریق تخفیف مالیات بر املاک به ما مراجعه کردند و ما در بودجه پاییز خود، این را لحاظ کردیم. 

دولت در لایحه بودجه سال 2020 اعلام کرد که از اول ژانویه 2021، نرخ بالای مالیات آموزش بیزنس (BET) را برای بیش از 200 هزار کارفرما کاهش می دهد. 

 

 

جان توری گفت این تصمیم تاثیر مثبتی بر مشاغل کوچک محلی خواهد داشت. وی افزود: ما در طول پاندمی همکاری خوبی با یکدیگر داشتیم. می دانیم که مردم انتظار دارند دولت ها در این شرایط سخت، با همدیگر همکاری کنند. 

به گفته داگ فورد، نرخ مالیات به 0.88 درصد کاهش می یابد که برای بسیاری از کارفرمایان کاهش 30 درصدی را نشان می دهد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
نیازمندیهای ایران جوان 

Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست