اخباراخبار کانادا

داگ فورد تعطیلی های گسترده و قرنطینه در انتاریو را منتفی ندانست!

 

 تورنتو- به نقل از بلاگتو: با توجه به مدل سازی و پیش بینی های جدید، تا اواسط ماه دسامبر موارد جدید کووید-19 در انتاریو به روزانه 6500 مورد خواهد رسید.

داگ فورد، بعدازظهر جمعه اعلام کرد که دولت وی آستانه های پایین تری را برای سیستم کدگذاری مناطق تعیین کرده است. بر این اساس برخی از مناطق انتاریو از زرد به نارنجی یا از نارنجی به قرمز منتقل خواهند شد. 

برای بخش هایی که در کد قرمز قرار می گیرند، عدم خروج از منزل مگر برای انجام کارهای ضروری، دورکاری و محدود کردن تماس ها به اعضای خانوار، توصیه شده است. 

فورد پیش بینی ها را هشدار دهنده خواند و خاطرنشان کرد که موارد ابتلا به سرعت در حال افزایش است.  وی تاکید کرد که تاثیر این افزایش بر بیمارستان ها ویرانگر خواهد بود. 

فورد گفت: به عنوان رئیس دولت، چنین چیزی را قبول نخواهم کرد. ما باید هر کاری را برای کاهش سرعت شیوع ویروس انجام بدهیم.  

 

 

فورد تعطیلی های گسترده و قرنطینه سراسری در استان را منتفی ندانست. 

دکتر ویلیامز، پزشک ارشد انتاریو که فورد را در کنفرانس خبری همراهی می کرد، از تشریح اینکه چه عواملی ممکن است سبب انتقال مناطق از کد قرمز به کد خاکستری بشوند، خودداری کرد و در واقع سوال خبرنگاران را با سوال جواب داد و گفت: سوال این است که تعطیلی چه موقع اعلام خواهد شد و چگونه خواهد بود؟ آیا برخی بخش های خاص تعطیل خواهند شد یا تمام بخش ها؟ آیا تعطیلی، مدارس را شامل خواهد بود؟ با بازدید خانواده ها از بستگان خود در خانه های سالمندان چه خواهیم کرد؟  ما باید تعادل را رعایت کنیم، چون تعطیلی های گسترده دارای پیامد می باشند. همانطور که رئیس دولت گفت، این تصمیم گیری آسان نخواهد بود. 

فورد گفت: گزینه تعطیلی روی میز است. وقتی چراغ سبز را از دکتر ویلیامز دریافت کردم، اقدام خواهم کرد. اولویت نخست برای من محافظت از جان تک تک انتاریویی ها می باشد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
نیازمندیهای ایران جوان 

Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست