اخباراخبار کانادا

داگ فورد: به خارج از انتاریو سفر نکنید 

 

تورنتو- به نقل از بلاگتو: اقدامات سختگیرانه دولت به دلیل بالا بودن موارد جدید ابتلا به کووید-19 در استان، افزایش یافته است و مقامات بهداشتی هر روز توصیه های بیشتری برای جلوگیری از گسترش ویروس ارائه می کنند. 

مقامات بهداشتی شهرهایی مانند تورنتو، محدودیت های خاص و فراتر از آنچه در چهارچوب کدگذاری رنگی در نظر گرفته شده را، اعمال کرده اند.

شهردار و پزشک ارشد تورنتو همچنین از مردم خواسته اند که محافل اجتماعی خود را به اعضای خانوار محدود کرده و همه رفت و آمدها را به حداقل برسانند.  

دولت استان نیز به همین ترتیب از همه انتاریویی ها خواسته است كه تعاملات خود با دیگران در خارج از خانه را محدود کرده و به خارج از استان سفر نکنند. 

داگ فورد در کنفرانس مطبوعاتی روزانه خود، گفت: اگر مجبورید مسافرت کنید، سعی کنید سفرتان را به داخل استان محدود کنید. به مانیتوبا یا کبک نروید. این ها استان های عالی هستند، اما ترجیحا در انتاریو بمانید. این کاری است که همه باید انجام بدهیم. 

 

 

رعایت این درخواست به ویژه برای تعطیلات آخر سال مهم است.  

فورد از انتاریویی ها خواست در صورت امکان ارتباطات خود را به اعضای خانوار محدود کرده و توصیه های ارائه شده را رعایت کنند. وی گفت: همه ما نقشی اساسی داریم … باید پروتکل ها را رعایت کنیم و بسیار محتاط باشیم. باید اطمینان حاصل کنیم که فقط برای تهیه مواد غذایی خانه را ترک می کنیم و همه اعضای خانواده را با خود برای خرید نبریم. 

وی افزود: با اینکه موارد جدید ابتلا در حال افزایش است، اما هنوز این فرصت را داریم که با کمک مردم اوضاع را کنترل کنیم. 

فورد و تیمش هشدار دادند که توصیه های بیشتر در راه اند. آنان همچنین تعطیلی یا قفل کامل اقتصادی برای کریسمس را محتمل دانستند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
نیازمندیهای ایران جوان 

Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست