اخباراخبار کانادا

دادستان خواهان بیست و نه سال زندان برای پدر متجاوز

ادمونتون- مردی که با اتهام آزار جنسی و شکنجه دخترانش روبرو شده و نام اش به دلیل حفظ حریم خصوصی قربانیان فاش نشده است، دوشنبه گذشته در دادگاه حاضر شد تا حکم مجازات اش صادر شود. او اتهام آزار جنسی، تهیه تصاویر و فیلم مستهجن از کودکان، زنا با محارم و سوء استفاده جنسی از کودکان را پذیرفته است.  

پلیس سلطنتی کانادا این مرد را در سال 2016 و پس از دریافت گزارش از یکی از بستگان وی بازداشت کرد. در دادگاه اعلام شد که این مرد دختر نوجوانش را برای رابطه جنسی با مردان بیگانه در اینترنت به فروش گذاشته بود. او همچنین از رابطه جنسی یا بهتر بگوییم تجاوز مرد بیگانه به دخترش فیلم تهیه کرده و سپس قربانی را به تماشای فیلم وادار کرد. 

دادستان سوویدا کالرا، خواهان 29 سال حبس برای پدر متجاوز شده است. محکوم که چهل و چند ساله است، به همراه خانواده اش (از جمله 3 فرزند دختر) در یک ملک دورافتاده در نزدیکی Evansburg زندگی می کرد. تنها فرد شاغل در این خانواده همسر محکوم بود که شب ها و آخر هفته ها کار می کرد و در خانه حضور نداشت. پدر جنایتکار در ابتدا با 23 اتهام آزار جنسی دخترانش و 17 اتهام حمل و نگهداری غیرقانونی اسلحه روبرو شده بود. 

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

ایران جوان را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

  • 6
  • 0