فرهنگ و هنرفیلم و سینما

خودداری عوامل سازنده ماموریت غیر ممکن از ادامه همکاری در پاندمی

 

 

ظاهرا به پایان رساندن فیلم ماموریت غیر ممکن، خود ماموریتی غیر ممکن است. فیلمبرداری این فیلم با انصراف عوامل سازنده از ادامه حضور در لوکیشن امارات برای فیلمبرداری صحنه های اکشن تعطیل شد.

به نوشته نشریه سان، کارگردان هفتمین قسمت از مجموعه پرطرفدار ماموریت غیر ممکن مجبور شد وسط فیلمبرداری در خاورمیانه، در مواجهه با بازیگران و عواملی که به خاطر شیوع کووید-19 راضی به ادامه کار نبودند، کات بدهد.

عوامل فیلم به شدت خواستار بازگشت به انگلیس، پیش از لازم الاجرا شدن قوانین مربوط به قرنطینه اجباری مسافران در هتل شدند.

با این حساب، تهیه کنندگان فیلم چاره ای جز کرایه یک هواپیمای اختصاصی و بازگرداندن عوامل فیلم به بریتانیا پیش از اعمال قانون جدید نداشتند. به گفته یک منبع آگاه، عوامل برای وادار کردن تهیه کنندگان به اتخاذ این تصمیم بارها دست به اعتراض زده بودند. 

 

 

این منبع افزود: برای تعدادی از عوامل و بازیگران فیلم، اجبار به قرنطینه شدن در هتل بسیار غیر قابل قبول بود و تهیه کنندگان چاره ای جز بازگرداندن آنها به بریتانیا نداشتند. حالا در غیاب این افراد، فیلمبرداری برای چندمین بار با تاخیر مواجه شده است.

هرچند سازندگان فیلم امیدوار بودند فیلمبرداری در امارات راحت تر باشد، اما با اعمال محدودیت های جدید بر مسافران در بریتانیا، کارکنانی که دستمزد پایین تری دریافت می کردند به این نتیجه رسیدند ادامه کار در این شرایط ارزشش را ندارد.

آخرین تاریخی که برای اکران فیلم اعلام شده، اگر مجددا با توجه به مشکلات ناشی از ادامه پاندمی به تاخیر نیفتد، 19 نوامبر است. پیش تر قرار بود این فیلم پرطرفدار در ماه آگوست آماده نمایش شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست