فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

خواهر مگان مارکل، به او التماس کرد با پدرش آشتی کند

خواهر مگان مارکل، همسر شاهزاده هری، به مگان التماس کرده که پیش از آن که دیر شود، با پدر بیمارش آشتی کند. سامانتا مارکل در نامه‌ای که شخصا به کاخ کنزینگتون رساند، از خواهرش خواسته تا با پدرش توماس که 74 ساله و بیمار است، آشتی کند. سامانتا که 53 سال دارد و ماه‌هاست که در رسانه‌ها، از مگان انتقاد می‌کند، اکنون خواستار آشتی کردن او با پدرشان شده است. او در گفتگویی با روزنامه‌ Daily Mail گفته امیدوار است که مگان کار درست را انجام دهد و حالا که قرار است خود بچه‌دار شود، با پدرش صلح کند.

سامانتا خود دچار گروهی از بیماری‌های داخلی مانند تصلب شرایین است که مانع شده او نامه را، به دستخط خود بنویسد، اما می‌گوید آن را با خطی خوش تایپ کرده است. چندی پیش، از او، روی صندلی چرخدارش عکس گرفتند، در حالی که داشت نامه‌ یادشده را به محل زندگی مگان می‌رساند.

در این نامه‌ دو صفحه‌ای، سامانتا همچنین از خواهرش می‌خواهد گزارشاتی را که گفته بودند حمله‌ قلبی پدرش در روز عروسی او، ساختگی بوده، را باور نکند. این گزارشات ابراز می‌کردند که علت اینکه پدر مگان حاضر به همراهی او در روز عروسی اش نشده، این بوده که خجالت می‌کشیده است. سامانتا نوشته: <مهم ترین مساله این است که حمله‌ قلبی پدر، حقیقی بود، و نه یک ‌بار بلکه دو بار اتفاق افتاد و پیامد استرس زیادی بود که از درک اشتباهش از رابطه تو با همسرت، ایجاد شده بود. اما تلاش او برای دوری از تنش روانی‌اش، نتیجه‌ عکس داد… او تو را عاشقانه دوست دارد و برای همین بارها تلاش کرده با هر دوی شما، خصوصی یا عمومی تماس بگیرد>.

سامانتا در ادامه می‌نویسد: <گمان نکنم او بتواند دوری از تو و این قطع ارتباط را، از نظر روحی و جسمی تاب بیاورد. او همیشه تو را دوست داشته و تا کنون برای تو فداکاری‌های بسیاری کرده است>.

هفته‌ پیش، سامانتا گفته بود که پس از شنیدن خبر بارداری مگان، سرانجام احساس آمادگی می‌کند تا کینه‌ عمیقش نسبت به خواهر ناتنی‌اش را از یاد برده، و با او آشتی کند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

ایران جوان را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

  • 5
  • 0
  • 7
  • 0
  • 21
  • 0
  • 9
  • 0