فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

خواننده بزرگ لاتین از تجربه تعرض جنسی در کودکی اش پرده برداشت

گلوریا استفان برای اولین بار از مورد تعرض قرار گرفتن خود در کودکی پرده برداشت، خواننده آهنگ Turn the Beat Around در برنامه Red Table Talk، برنامه خانوادگی استفان ها، که از فیس بوک منتشر می شود بدون اشاره به نام آزارگر خود، گفت این شخص او را تهدید کرده بود در صورتی که از این تعرض به کسی حرفی بزند مادرش را خواهد کشت. 

خواننده 64 ساله ماجرا را این طور تعریف می کند: این فرد یکی از بستگان دور ما بود. معلم موسیقی من بود و جلوی مادرم همیشه از استعداد من تعریف می کرد. مادرم هم از اینکه او چنین توجه ویژه ای به من دارد خوشحال بود. من به کلاس موسیقی اش می رفتم و او در جایگاه قدرت قرار داشت. 9 ساله بودم که مرا مورد سوءاستفاده جنسی قرار داد و وقتی به او گفتم حق ندارد این کار را بکند، من را تهدید کرد که در غیاب پدرم که در ویتنام بود، مادرم را خواهد کشت.

استفان بالاخره موضوع را به مادرش لو داد اما وقتی مادرش برای گزارش این جرم با پلیس تماس گرفته بود، به او گفته شده بود برای سلامت روحی دخترش بهتر است موضوع را پیگیری نکند، چون شهادت دادن های پیاپی به او آسیب روحی سختی خواهد زد. استفان حالا از فکر اینکه در این مدت و با سکوت او، چندین نفر دیگر قربانی این معلم موسیقی شده اند به شدت ناراحت می شود. 

گلوریا، متولد کوبا است و در کودکی همراه با خانواده اش به میامی مهاجرت کرد. او در دهه های 80 و 90 با آهنگ های پر طرفداری مانند Conga و Get On Your Feet به یکی از پاپ استارهای بزرگ لاتین تبدیل شد.


برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست