صفحه اصلی / اخبار / حمله زن الله اکبر گو با سربند داعش به یکی از شعب <کندین تایر> تورنتو

حمله زن الله اکبر گو با سربند داعش به یکی از شعب <کندین تایر> تورنتو

Razi-Clinic

تورنتو- پلیس  RCMP، شنبه گذشته زنی را که با در دست داشتن چاقو، مردم را در یکی از شعب Canadian Tire تورنتو تهدید کرده بود، بازداشت کرد. شاهدان عینی می گویند که او در هنگام بازداشت نقاب و سربند مزین به علامت داعش را بر صورت داشت و شعار الله اکبر سر می داد.

پلیس حوالی ساعت 5 و 10 دقیقه بعد از ظهر شنبه به فروشگاه Canadian Tire در نزدیکی خیابان های Lawrence East و Markham Road مراجعه کرد. به گزارش پلیس، متهم با در دست داشتن چوب گلف به قسمت فروش رنگ رفته و کارکنان و مشتریان را تهدید کرد.

به گزارش پلیس، کارکنان فروشگاه پس از اینکه زن نقاب پوش، چاقوی بزرگی را از زیر لباس اش خارج کرد، او را مهار کرده و با پلیس تماس گرفتند. یکی از کارکنان فروشگاه در حین خارج کردن چاقو از دست زن مهاجم، دچار جراحت سطحی شد.

متهم، رهاب دوگموش 32 ساله نام دارد. وی 6 ژوئن 2017 برای تفهیم اتهام در دادگاه حاضر شد. گفته می شود که او در جلسه دادگاه با رهبر داعش، خلیفه خودخوانده مسلمانان، بیعت کرده و از برخورداری از حق آزادی به قید ضمانت صرفنظر کرده است.

دوگموش به حمله، تهدید به قتل، همراه داشتن سلاح سرد و دو فقره حمله با سلاح سرد روبرو شده است. جلسه بعدی دادگاه 21 ژوئن برگزار خواهد شد.

پلیس از کلیه کسانی که اطلاعاتی در مورد این حادثه و متهم دارند خواست که به صورت ناشناس با شماره 416-808-4300   یا 416-222-8477  تماس بگیرند.

Behnam Marfou

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *