فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

حمله‌ یک باند تبهکار به خانه‌ دیوید بکهام

کارآگاهان پلیس <اسکاتلندیارد> بر این باورند که اعضای یک باند تبهکار در حال سفر، مسوول حمله‌های اخیر به عمارت خانواده‌ بکهام در ناحیه‌ Cotswold هستند. این خانه‌ بزرگ 10 میلیون دلاری، که تحت محافظت شدید است، در دو ماه گذشته، هدف دو حمله‌ ناموفق  و ورود غیرقانونی سارقان قرار گرفته است. این حمله‌ها، دیوید بکهام کاپیتان 43 ساله پیشین تیم ملی انگلستان، و همسر 44 ساله‌اش ویکتوریا که در طراحی لباس کار می کند، دچار مشکلات روحی کرده است.

پلیس می‌گوید خانواده‌ تبهکاری که مظنون به انجام این حملات هستند، مسوول چندین حمله مشابه دیگر نیز هستند و به پرونده‌های جرایمی همچون قتل، زورگیری، و خرید و فروش مواد مخدر، در طول 30 سال گذشته، نیز مرتبط هستند. این خانواده، که پلیس اجازه‌ انتشار نام آنها را نداده است، در حومه‌ غرب لندن زندگی می‌کنند و در نواحی جنوبی انگلستان، به اعمال تبهکارانه‌ خود می‌پردازند.

یک منبع آگاه که نامش فاش نشده، در این باره، در گفتگویی با نشریه‌ Mirror می‌گوید: <پلیس گفته این خاندان، مظنونین اصلی برای حمله‌های منزل بکهام هستند و مامورین رفتار اعضای این خانواده را، به دقت زیر نظر دارند. اینگونه حمله‌های سرقت، که در آن پای پول زیادی در میان است، هرگز بدون هماهنگی با این خانواده، انجام نمی‌گیرند. اگر هم خودشان مستقیما این کار را نکرده باشند، افرادی از طرف آنها، این حمله‌ها را صورت داده‌اند>.

یک ماه پیش، دوربین‌های مداربسته‌ خانه‌ دیوید بکهام در ناحیه‌ Oxfordshire نیز، تصویر چند سارق که بر صورت شان ماسک داشتند و تلاش می‌کردند وارد خانه شوند را، ضبط کرده بودند. در آن زمان، برخی از مهمانان عمارت Soho که شکارگاهی برای ستارگان سینما و اعضای خاندان سلطنتی بوده و در همسایگی این خانه واقع شده، متوجه دزدها شده، و آنها را وادار به فرار کردند.

دیوید بکهام، همسرش ویکتوریا و فرزندان شان رومئو، کروز و هارپر، در زمان حمله اول، در حال سفر به استرالیا بودند و در هنگام حمله‌ دوم نیز، در خانه حضور نداشتند.

 

 

پلیس محلی تا این لحظه، کسی یا کسانی را در این رابطه دستگیر نکرده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *